Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień168
miesiąc515
wszystkie327259

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2007/2008 arrow Kadet za sezon
Kadet za sezon Drukuj
Kadeci za sezon 2007/08 ( 3 najl.wyniki)
L.p Nazwisko Imię Klub  ur. I II III MW+MP Raz.
1. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 1994 144 131 161 172 477
2. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 49 75 57 78 210
3. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 1994 46 54 72 71 197
4. Urbański Mateusz Olimpia 1993 57 50 54 65 176
5. Wiśniewski Rafał Elektryk 1993 60 52 0 61 173
6. Lisowski Daniel Emdek 1994 49 57 50 65 172
7. Chojnacki Marcin Emdek 1993 54 46 48 58 160
8. Maruszak Piotr Elektryk 1995 52 44 52 0 148
9. Pakulski Mateusz Start Lubraniec 1993 44 24 41 61 146
10. Buczkowski Tomasz Kamień 1994 40 33 44 56 140
11. Najtkowski Damian Korona 1993 0 39 46 47 132
12. Warda Krzysztof Tytan 65 1993 40 24 41 47 128
13. Urbanek Tomasz Rogóźno 1993 33 42 0 47 122
14. Adamczyk Paweł Olimpia 1995 40 48 33 0 121
15. Maciaszek Piotr Krajna 1993 24 33 38 47 118
16. Fellberg Jakub Olimpia 1993 33 24 24 47 104
17-18 Fiedurek Igor Kusy 1993 24 24 24 47 95
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 24 38 33 0 95
19. Grabski Jakub Elektryk 1995 40 41 8 0 89
20. Muzal Piotr Olimpia 1994 24 24 38 25 87
21. Lewandowski Paweł Kusy 1993 24 8 13 47 84
22-23 Ryfa Marek Sokół Gniewkowo 1993 33 13 24 25 82
  Geppert Filip Sokół Gniewkowo 1993 24 13 33 25 82
24. Michalczewski Marcin Krajna 1995 24 33 24 0 81
25. Ziarkowski Maciej Tytan 65 1994 8 13 13 47 73
26. Kurtyka Tomasz Opatrunki 1995 24 24 24 0 72
27. Otto Jakub Kusy 1995 13 33 24 0 70
28. Marciniak Damian Sokół Gniewkowo 1995 8 24 33 0 65
29. Słaby Paweł Kusy 1995 13 24 24 0 61
30. Musiał Michał Emdek 1994 33 13 13 0 59
31-32 Kamiński Bartłomiej Tajfun Smiłowice 1994 13 13 8 25 51
  Zieliński Dariusz Kamionka 1994 13 8 13 25 51
33-38 Cabański Maciej Elektryk 1993 8 13 8 25 46
  Radzikowski Bartłomiej Tajfun Smiłowice 1994 7 8 13 25 46
  Żydowicz Mateusz Kusy 1993 13 8 0 25 46
  Lipowski Marcin Rogóźno 1993 13 8 0 25 46
  Misiewicz Sebastian Tytan 65 1993 13 8 0 25 46
  Kurkowski Hubert Krajna 1994 8 13 0 25 46
39-40 Jasiński Szymon Sokół Gniewkowo 1993 8 8 8 25 41
  Sadowski Jacek Kusy 1994 8 8 8 25 41
41. Piotrowski Paweł Elektryk 1996 8 8 24 0 40
42. Lipiński Dawid Tajfun Smiłowice 1994 7 7 7 25 39
43. Flisiak Hubert Elektryk 1996 8 13 13 0 34
44. Staszczyk Łukasz Rogóźno 1993 7 8   25 33
45. Przybyłka Wiktor Krajna 1995 8 8 13 0 29
46. Łopiński Emanuel Tytan 65 1994 0 0 0 25 25
47-48 Kubicki Marcin UZTS Barcin 1993 8 7 8 0 23
  Prokopiak Paweł Start Lubraniec 1994 7 8 8 0 23
49-50 Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 1995 7 7 8 0 22
  Orliński Patryk UKS 22 1995 7 7 8 0 22
51-54 Jaracz Błażej Tajfun Smiłowice 1993 13 7 0 0 20
  Komisarek Mikołaj Tytan 65 1995 5 8 7 0 20
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 1995 5 7 8 0 20
  Jędrzejczak Dawid Sokół Gniewkowo 1995 5 7 8 0 20
55. Berendt Mateusz Sokół Gniewkowo 1996 5 7 7 0 19
56-57 Pilarski Tomasz Kusy 1994 8 8 0 0 16
  Różycki Adrian Kamionka 1995 8 8 0 0 16
58-63 Niewczas Dawid Opatrunki 1994 8 7 0 0 15
  Macura Michał Kusy 1994 8 7 0 0 15
  Czarniak Paweł Sokół Gniewkowo 1994 7 8 0 0 15
  Rodak Robert Sokół Gniewkowo 1995 7 0 8 0 15
  Węderlich Damian Elektryk 1998 7 0 8 0 15
  Sieracki Damian Gwiazda 1995 0 7 8 0 15
64-67 Radzikowski Patryk UZTS Barcin 1998 7 7 0 0 14
  Szweda Arkadiusz Kamionka 1995 7 0 7 0 14
  Śligowski Łukasz Gwiazda 1995 0 7 7 0 14
  Świderski Adrian Gwiazda 1994 0 7 7 0 14
68. Zamojski Mateusz Krajna 1993 0 0 13 0 13
69-72 Wachowski Konrad UZTS Barcin 1999 5 7 0 0 12
  Kraska Marcin Sokół Gniewkowo 1996 5 0 7 0 12
  Witczak Piotr Sokół Gniewkowo 1996 5 0 7 0 12
  Cichowicz Marcin Gwiazda 1993 0 5 7 0 12
73-76 Kopyszka Sebastian Sokół Gniewkowo 1993 8 0 0 0 8
  Pochylski Patryk Orzeł Rynarzewo 1993 8 0 0 0 8
  Gawłowski Maciej UKS 22 1993 0 0 8 0 8
  Samul Krystian Krajna 1993 0 0 8 0 8
77-87 Zalewski Adrian Kusy 1994 7 0 0 0 7
  Andrysiak Łukasz Kusy 1994 7 0 0 0 7
  Staniak Krzysztof Sokół Gniewkowo 1995 7 0 0 0 7
  Kmiecikowski Krystian Sokół Gniewkowo 1997 7 0 0 0 7
  Pawłowski Piotr Start Lubraniec 1995 7 0 0 0 7
  Kufel Oskar Kusy 1995 0 7 0 0 7
  Piór Jakub Kusy 1995 0 0 7 0 7
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 1994 0 0 7 0 7
  Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 0 0 7 0 7
  Łodygowski Wojciech UKS 22 1997 0 0 7 0 7
  Kita Piotr Tajfun Smiłowice 1995 0 0 7 0 7
88-97 Kasprzak Mateusz Sokół Gniewkowo 1997 5 0 0 0 5
  Kaczmarek Patryk Sokół Gniewkowo 1996 5 0 0 0 5
  Bejenka Marcin Emdek 1993 5 0 0 0 5
  Ruczkowski Radosław Piast Kruszwica 1994 5 0 0 0 5
  Majewski Filip Piast Kruszwica 1994 5 0 0 0 5
  Matia Arkadiusz Emdek 1993 5 0 0 0 5
  Krężel Arkadiusz Kusy 1995 5 0 0 0 5
  Rafiński Mateusz UKS 22 1993 0 5 0 0 5
  Jamróz Igor UKS 22 1993 0 5 0 0 5
  Wojtanowski Robert Opatrunki 1998 0 5 0 0 5
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA