Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień107
miesiąc331
wszystkie336735

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 18/19 Drukuj

 

       

               

III WTK Żaków 2018/19

   
   

17.03.2019 Laskowice

         
               

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

3665

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

40

awans do III Grand Prix

2.

3659

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

2008

37

 

3.

3660

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

2008

35

 

4.

4935

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

33

 

5.

3687

Korzus

Julian

Energa KTS Toruń

2010

32

 

6.

6680

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

31

 

7.

1568

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

30

 

8.

1802

Krzyżanowski

Jakub

Gotyk Toruń

2010

29

 

9-10

1569

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

27

 

 

3624

Bołądź

Krzysztof

Energa KTS Toruń

2008

27

 

11-12

6675

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

25

 

 

6400

Pakowski

Filip

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2008

25

 

13-16

3686

Grabowski

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2010

22

 

 

3746

Marjanek

Nataniel

UKS TOP Solec Kujawski

2009

22

 

 

8914

Nieśmiałek

Aleksander

UKS ZS 27 Osowa Góra

2008

22

 

 

10560

Żmudziński

Bartosz

Emdek Bydgoszcz

2008

22

 

17-24

9250

Kołodziej

Szymon

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

 

9253

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

16

 

 

5196

Biernacki

Wiktor

Kusy Laskowice

2009

16

 

 

4690

Jurek

Wojciech

Gwiazda Bydgoszcz

2010

16

 

 

5212

Stawarz

Ignacy

Kusy Laskowice

2008

16

 

 

6401

Pakowski

Igor

Świecki Klub Tenisa Stoł.

2010

16

 

 

3629

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

16

 

 

10582

Wichliński

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

16

 

25-32

5216

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

8

 

 

5219

Wypych

Tomasz

Krajna Sępólno

2008

8

 

 

4699

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

8

 

 

1801

Afrykański

Wojciech

Gotyk Toruń

2011

8

 

 

9252

Lis

Tomasz

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

 

5192

Kołtonowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

8

 

 

8909

Maciejewski

Julian

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

8

 

 

10680

Rachubiński

Marcel

UKS ZS 27 Osowa Góra

2009

8

 

33-39

9249

Gawiński

Franciszek

LUKS Rynarzewo

2009

5

 

 

5193

Ligmanowski

Jakub

Kusy Laskowice

2008

5

 

 

9257

Milanowski

Norbert

LUKS Rynarzewo

2009

5

 

 

9248

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

5

 

 

9242

Lian

Dominik

LUKS Rynarzewo

2008

5

 

 

 

Stefaniak

Filip

LUKS Chełmno

2008

5

 

 

 

Grzybowski

Oliwier

Kusy Laskowice

2008

5

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz