Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj22
tydzień27
miesiąc329
wszystkie333984

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2018/2019 arrow Seniorzy po III WTK
Seniorzy po III WTK 18/19 Drukuj

 

       

Seniorzy po III WTK 2018/19

       
                   

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

124

Dyjas

Jakub

Energa KTS Toruń

95

 

 

 

 

2.

116

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

250

250

275

775

3.

142

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

300

205

205

710

4.

115

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

220

250

220

690

5.

141

Kubik

Maciej

Olimpia Grudziądz

3

250

220

115

585

6.

99

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

160

180

160

500

7.

143

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

125

160

205

490

8.

122

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

65

85

85

235

9.

102

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

65

81

81

227

10.

126

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

 

145

222

11.

118

Maćkowiak

Wojciech

Energa KTS Toruń

82

70

72

77

219

12.

5817

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

53

72

165

13.

1573

Kotarski

Maciej

LUKS Chełmno

98

25

70

63

158

14.

120

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

86

 

70

156

15.

10475

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

 

 

145

145

16.

119

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

 

63

70

133

17.

1798

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

4

 

68

61

129

18.

1796

Rumiński

Hubert

KS Gotyk Toruń

1

68

40

 

108

19.

5805

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

53

53

 

106

20.

1793

Maruszak

Jakub

KS Gotyk Toruń

2

63

40

 

103

21-22

140

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

60

 

100

 

6404

Gabski

Marek

Piast Łasin

73

40

60

 

100

23.

1789

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

40

53

 

93

24-25

101

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

53

40

 

93

 

1791

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

53

40

 

93

26.

8799

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

74

18

 

92

27.

2663

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

40

40

 

80

28.

1212

Wojewódka

Michał

Pogoń Mogilno

74

 

77

 

77

29.

3738

Leszczyński

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

83

 

 

74

74

30.

6780

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

94

72

 

 

72

31.

121

Utylski

Rafał

Energa KTS Toruń

83

 

65

 

65

32-33

5812

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

0

25

40

 

65

 

5807

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

40

 

65

34.

6701

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

40

25

 

65

35.

144

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

60

 

 

60

36.

9923

Byczyński

Krzysztof

BOSiR ULKS Barcin

77

 

 

59

59

37.

100

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

 

 

57

57

38.

5811

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

 

53

 

53

39.

1556

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

 

 

53

40-43

1690

Sobociński

Ryszard

GLKS Gruta Mełno

58

25

25

 

50

 

6705

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

25

25

 

50

 

1565

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

25

 

50

 

6683

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

25

25

 

50

44.

6409

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

1

 

40

 

40

45-46

6275

Lisowski

Daniel

LUKS Kołaczkowo

94

40

 

 

40

 

6278

Nadrowski

Robert

LUKS Kołaczkowo

75

40

 

 

40

47.

6688

Kulczycki

Alan

Olimpia Grudziądz

6

32

 

 

32

48-50

145

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

 

25

 

25

 

139

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

 

25

 

25

 

6693

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

4

 

25

 

25

51.

1575

Maruszak

Piotr

LUKS Chełmno

95

25

 

 

25

52-55

1563

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

 

18

 

18

 

1566

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

 

18

 

18

 

4541

Klarkowski

Cyprian

Energa KTS Toruń

99

 

18

 

18

 

8800

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

 

18

 

18

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz