Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj22
tydzień123
miesiąc532
wszystkie344473

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start
Komunikat nr 1 Drukuj

 

      

                                                                           KOMUNIKAT NR 1  2020/2021
                KUJAWSKO-POMORSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU
                           TENISA STOŁOWEGO  Z  DNIA 13.08.2020
 
1.     Zebranie sprawozdawcze  KPOZTS
     - odbędzie się w dn.27.08.2020 ( czwartek) o godz. 17.00
      - na sali Emdek Bydgoszcz,  ul. Leszczyńskiego 42  

2.     Licencje Klubowe

Zgodnie z Uchwałą Zarządu PZTS  każdy klub zarejestrowany w Polskim Związku musi

wykupić licencje klubową, licencje zawodnicze i licencje trenerskie.

     Wnioski  należy wysyłać bezpośrednio do PZTS w Warszawie,  (Komunikat i druki

     wniosków na stronie intern. PZTS.)

Kopię wniosku należy przesłać e-meilem do KPOZTS

Po otrzymaniu faktury z PZTS należy dokonać opłat..

   

3.     Składki członkowskie

a)   składka roczna – obowiązuje wszystkie kluby KPOZTS          300 zł

b)   za udział drużyny w rozgrywkach

    - II Liga mężczyzn, II L kobiet                                                     

    - III liga                                                                                        200 zł

    - IV liga                                                                                        175 zł

    - V liga                                                                                         150 zł

    - VI liga                                                                                        125 zł

    - liga młodzieżowa                                                                        75 zł

    - wpisowe do WTK seniorów                                                        15 zł

    - wpisowe do WTK juniorów, kadetów, młodzików, żaków           10 zł

    - wpisowe do IMW i DMW zostanie ustalone przez Zarząd KPOZTS w terminie

       późniejszym

 

 Składkę roczną oraz za udział w rozgrywkach należy dokonać do dnia  

      30.09.2020 na konto KPOZTS ( BZ WBK 73 1090 1072 0000 0001 2006 7734)

 

4.     Do dnia 25.08.2020 proszę o potwierdzanie i zgłaszanie drużyn do rozgrywek drużynowych

      w poszczególnych ligach.  Do rozgrywek  w VI lidze, Lidze Młodzieżowej  i II Lidze Kobiet

      przyjęte zostaną wszystkie drużyny zgłoszone przez Kluby, w tym również nowe Kluby.

5.     II LM i II LK prowadzi dalej Pomorski OZTS

6.     Zgodnie z wynikami za sezon 2019/20 w poszczególnych ligach mają prawo grać:

 

  III Liga

 

1

Krajna Sępólno Krajeńskie

2

Energa Manekin III Toruń

3

LZS Jastrzębie

4

Piast Kruszwica

5

Emdek Bydgoszcz

6

Olimpia Unia II Grudziądz

7

Emdek II Bydgoszcz

8

KS Gotyk Toruń

9

Pogoń II Mogilno

10

UKS OSiR II Brodnica

11

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

12

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

     IV Liga

 

1

Unia Choceń

2

Tarpan Mrocza

3

Auto-Service Tomasik Sokół Gniewkowo

4

Olimpia Unia II Grudziądz

5

Piast Łasin

6

Piast II Kruszwica

7

GLKS Gruta

8

Energa Manekin IV Toruń

9

UKS Szaniec II Świecie/Osą

10

Krajna II Sępólno Kraj.

11

GLKS Rogóźno

12

LUKS  Kołaczkowo

 

 

          V Liga

 

1

BOSiR ULKS Barcin

2

Emdek III Bydgoszcz

3

Sparta Nakło

4

UKS WDK Paterek

5

GOKSiR  Pruszcz

6

LZS Jastrzębie

7

GKS Orzeł Zbiczno

8

Baszta Żnin

9

Cis Hylmet Cekcyn

10

Krajna III Sępólno

 

 

          VI Liga

 

1

IKTS II Inowrocław

2

Sokół II Gniewkowo

3

KS Koronowo

4

Gotyk II Toruń

5

AZS Włocławek

6

GOKSiR  II Pruszcz

7

BOSiR/ULKS II Barcin

8

AZS II Włocławek

9

GKS Myśliwiec Gostycyn

10.

 

 

     

   

Liga Młodzieżowa

 

1

Energa Manekin V Toruń

2

LZS Jastrzębie II

3

LUKS Kusy Laskowice

4

LUKS III Chełmno

5

Gwiazda III Bydgoszcz

6

Olimpia Unia IV Grudziądz

7

Sokół III Gniewkowo

8

UKS TOP II Solec Kuj.

9

Gwiazda III Bydgoszcz

10

LUKS Kusy II Laskowice

11

SKTS Świecie

12

Krajna IV Sępólno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II LIGA KOBIET – woj. Pomorskie i Kujawsko- Pomorskie

                           

 

 

 

                                 

 

 

1.

IKTS NOTEĆ Inowrocław

2

LUKS KUSY Laskowice                                           

3

LUKS Chełmno                                                         

4

GKTS Gdańsk                                                          

5

Energa Manekin Toruń                                                   

6

KS Gotyk Toruń                                                   

7

 

 

         II LIGA MĘŻCZYZN - woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie

 

 

1

 

UKS Lis Sierakowice                         

2

ATS Małe Trójmiasto                      

3

GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska   

4

UKS TOP Solec Kujawski              

5

UKS Pelplin                                     

6

KS AZS AWFiS III Gdańsk                

7

MRKS I Gdańsk                                 

8

GTS Luks Fortus I Straszyn          

9

Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno   

10

UKS OSiR Brodnica

11

UKS Szaniec Świecie nad Osą       

12

KUKS REMUS Kościerzyna

   13

UKS Olimpia Gniew                       

   14

KS Gwiazda Bydgoszcz

   15

Zwyc. w III lidze woj. pomorskiego

 

 

   
   
 

7.     W przypadku wycofania się z rozgrywek jakiejkolwiek drużyny dopuszcza się przesunięcia kolejnych drużyn do innych klas zgodnie z obowiązującymi regulaminami rozgrywek.

 

8.     Wszelkie formalności związane z udziałem w rozgrywkach  można  dokonywać w siedzibie KPOZTS w poniedziałki od godz. 16-19

 

                                                                                              Prezes KPOZTS

Andrzej Jesiołowski

   
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz