Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień89
miesiąc66
wszystkie345402

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start
III TUrniej o Puchar PZTS Drukuj

KOMUNIKAT

Wyniki  III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o puchar PZTS

 

W niedzielę 22 listopada 2020 r. w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Solcu Kujawskim odbył się

III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o puchar PZTS. Organizatorem imprezy były KS „Gwiazda” Bydgoszcz

i UKS „Top” w Solcu Kujawskim a patronat nad nią sprawowało Ministerstwo Sportu oraz Polski Związek Tenisa Stołowego.

W rywalizacji udział wzięły udział 103 dziewcząt i chłopców, reprezentujących kluby z pięciu województw, którzy rywalizowali

w ośmiu kategoriach. Najlepsi uhonorowani zostali pucharami, medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Sędziami głównymi turnieju byli Andrzej Jesiołowski oraz Tomasz Drzycimski z Kujawsko-Pomorskiego Związku Tenisa

Stołowego. Oto dokładne wyniki turnieju:

 

          Żaczki (rocznik 2010 i młodsze) – 14 startujących:

  1. Natasza Adamczyk (LKTS Luboń)
  2. Julia Rogulska (LUKS Chełmno)
  3. Martyna Stosio (GKTS Gdańsk)
  4. Zuzanna Wieczorek (Polonia Śmigiel Wlkp.)
  5. Wiktoria Ilewicz i Zofia Nowak (obie Krajna Sępólno Kraj.)
  1. Greta Kowalik (LUKS Chełmno) i Weronika Niedzielska (Kusy Laskowice).
  1. Wiktoria Tołysz (UKS Top Solec Kuj.), Natasza Rudolf, Amelia Szczutowska (obie LUKS Chełmno) i Urszula Łaganowska (Inowrocław)

13. Lena Mazurek (UKS Top Solec Kuj.) i Wiktoria Nowak (LUKS Chełmno) 

 

          Żacy (rocznik 2010 i młodsi) – 17 startujących:

  1. Julian Korzus (Gotyk Toruń)
  2. Jakub Krzyżanowski (Gotyk Toruń)
  3. Wojciech Jurek (Gwiazda Bydgoszcz)
  4. Wiktor Zielony (ŚKTS Świecie)
  5. Adam Treder (GKTS Gdańsk) i Maciej Rybak (Kusy Laskowice)

7.   Kacper Szczutowski i Jakub Pankowski (obaj LUKS Chełmno)

9.  Oliwier Jędrzejewski, Michał Biernat (obaj Olimpia Grudziądz), Marceli Przybylski

     (UKS Top Solec Kujawski) i Oliwier Słupski (ŚKTS Świecie)

13. Bartosz Maciejewski (Tytan Bydgoszcz), Szymon Rujner (Kusy Laskowice), Antoni Muszyński (Gwiazda Bydgoszcz), Patryk Wójcik

     (LUKS Chełmno) i Oskar Olędzki (UKS Top Solec Kujawski)

 

          Młodziczki (roczniki 2008 - 2009) – 14 startujących:

  1. Agata Krause (Emdek Bydgoszcz)
  2. Kinga Mikulska (ULKS Moszczenica)
  3. Maja Łęgowska (LUKS Kołaczkowo)
  4. Weronka Pilarska (Kusy Laskowice)
  5. Natalia Rabiega (Prosna Wieruszów) i Malwina Słupska (ŚKTS Świecie)

7.   Maria Klepacz (UKS Top Solec Kuj.) i Martyna Knapik (Krajna Sępólno Kraj.)

9.   Klaudia Bogun i Agata Świerczyńska (obie Kusy Laskowice), Martyna Cicha
i Patrycja Nowicka (obie Nadwiślanin Płock)

13. Patrycja Maćkowska (UKS OSiR Brodnica) i Sofia Murenets (GKTS Gdańsk)

 

          Młodzicy (roczniki 2008 - 2009) – 17 startujących:

  1. Wojciech Szymczak (Energa Manekin Toruń)
  2. Maksymilian Sawina (Energa Manekin Toruń)
  3. Jakub Nadolny (Wicher Lisiec Wielki)
  4. Nikodem Aderjahn (Krajna Sępólno Kraj.)
  5. Maciej Rękas (Gotyk Toruń) i Mateusz Jesse (Krajna Sępołno Kraj.)

7.   Miłosz Rękas (Gotyk Toruń) i Wiktor Rudolf (LUKS Chełmno)

9.   Karol Łożyński (GKTS Gdańsk), Mateusz Czekała (Olimpia Grudziądz), Olaf Kempa (SKTS Świecie) i Aleksander Rynkowski (MRKS Gdańsk)

13. Krzysztof Bołądź (Energa Manekin Toruń), Oskar Pawłowski (Olimpia Grudziądz),
     Piotr Wieczorek (Polonia Śmigiel), Maciej Olechnowicz (Gwiazda Bydgoszcz) i Wiktor Kaczmarek (UKS Top Solec Kuj.)

 

          Kadetki (roczniki 2006 - 2007) – 9 startujących:

  1. Klara Lemańska (Krajna Sępólno Kraj.)
  2. Wiktoria Przybytkowska (LUKS Chełmno)
  3. Maja Kurzawska (Energa Manekin Toruń)
  4. Julia Skwarek (Prosna Wieruszów)
  5. Lilianna Rujner (Kusy Laskowice) i Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk)

7.   Marta Zimnicka (MRKS Gdańsk) i Julia Adamczyk (LKTS Luboń)

9.   Jagoda Wiśniewska (UKS Top Solec Kuj.)

 

          Kadeci (roczniki 2006 - 2007) – 11 startujących:

  1. Rafał Formela (MRKS Gdańsk)
  2. Mikołaj Łukaszewski (Gwiazda Bydgoszcz)
  3. Kacper Szurlej (Energa Manekin Toruń)
  4. Oliwier Stec (Piast Kruszwica)
  5. Gracjan Kęsik (Gwiazda Bydgoszcz) i Hubert Gajewski (GKTS Gdańsk)

7.   Kacper Kozak i Nikodem Waldowski (obaj UKS Top Solec Kuj.)

9.  Kamil Biernat (Olimpia Grudziądz), Jakub Bednarek (UKS Top Solec Kuj.) i Miłosz Gondek (Kusy Laskowice)

 

          Juniorki (roczniki 2003 - 2005) – 10 startujących:

  1. Agnieszka Piłat (LUKS Chełmno)
  2. Adrianna Licbarska (MRKS Gdańsk)
  3. Marta Drąg (LUKS Chełmno)
  4. Alicja Firszt (Nadwiślanin Płock)
  5. Natalia Szwejk (UKS Top Solec Kuj.) i Julia Smykowska (Kusy Laskowice)

7.   Aleksandra Czajkowska i Weronika Cichowicz (obie UKS Top Solec Kuj.)

9.   Dagmara Lipińska i Natalia Chachowska (obie UKS Top Solec Kujawski)

 

          Juniorzy (roczniki 2003 - 2005) – 11 startujących:

  1. Konrad Staszczyk (Gwiazda Bydgoszcz)
  2. Aleksander Majchrzak (Gwiazda Bydgoszcz)
  3. Kamil Mańkowski (Piast Kruszwica)
  4. Antoni Zgliński (Energa Manekin Toruń)
  5. Filip Deja (UKS OSiR Brodnica) i Łukasz Nadolny (Wicher Lisiec Wielki)

7.   Dawid Petrykowski (Olimpia Grudziądz) i Radosław Wypij (Energa Manekin Toruń)

9.   Przemysław Nowicki i Hubert Jankowski (obaj UKS Top Solec Kuj.) oraz Aleksander Rybacki (Gwiazda Bydgoszcz)

 

 
następny artykuł »
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz