Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień109
miesiąc433
wszystkie327871

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2009 arrow MW Senior 2009
MW Senior 2009 Drukuj

 

Mistrzostwa Województwa Seniorów
22.02.2009 Kamień Kraj.
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur.  
1. Gołębiowski Mateusz Olimpia Grudziądz 90  
2. Pietryka Grzegorz Olimpia Grudziądz 83  
3. Nowaliński Maciej Olimpia Grudziądz 90  
4. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94  
5. Kowal Artur UZTS Barcin 84  
6. Mackowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 84  
7. Dąbrowski Michał Olimpia Grudziądz 91  
8. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94  
Eliminacje do Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur. Pkt.
1. Nowaliński Maciej Olimpia Grudziądz 90 120
2. Pietryka Grzegorz Olimpia Grudziądz 83 115
3-4 Mackowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 84 107
  Dąbrowski Michał Olimpia Grudziądz 91 107
5-6 Kowal Artur UZTS Barcin 84 101
  Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 101
7-8 Polaszek Szymon Elektryk Toruń 88 96
  Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 96
9-16 Dzikowski Łukasz LUKS Chełmno 91 83
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 83
  Lisowski Daniel LUKS Chełmno 94 83
  Przybylski Marcin AZS-UMK Toruń 86 83
  Cygan Eryk AZS-UMK Toruń 88 83
  Masiak Tomasz Tytan Bydgoszcz 88 83
  Woskowicz Mateusz LUKS Chełmno 92 83
  Zieliński Kamil Elektryk Toruń 84 83
17-30 Nosek Marcin UZTS Barcin 91 56
  Piotrowski Krzysztof Elektryk Toruń 69 56
  Szmańda Marcin Krajna Sępólno 92 56
  Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 94 56
  Maruszak Piotr Elektryk Toruń 95 56
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 56
  Piotrowski Paweł Elektryk Toruń 96 56
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 56
  Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 56
  Nowakowski Maciej UZTS Barcin 83 56
  Samul Krystian Krajna Sępólno 93 56
  Bzdawka Krzysztof Krajna Sępólno 92 56
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kraj. 93 56
  Maciaszek Piotr Krajna Sępólno 93 56
Gra Podwójna
1. Pietryka - Gołębiowski   Olimpia
2. Dąbrowski - Nowaliński   Olimpia
3. Polaszek - Zieliński   Olimpia
4. Woskowicz Marc-Dzikowski Mat.   Eletryk
5-8 Woskowicz Mat. - Dzikowski Łuk.   LUKS Chełmno
  Kowal - Nowakowski   UZTS Barcin
  Masiak - Lisowski   LUKS Chełmno
  Maruszak - Michalczewski   Elektryk - Krajna
9-15 Piotrowski - Piotrowski   Elektryk 
  Maciaszek - Buczkowski   Krajna - ULKS Kamień Kr.
  Szmańda - Samul   Krajna 
  Nosek - Bzdawka   UZTS Barcin - Krajna
  Przybylski - Cygan   AZS-UMK Toruń
  Mackowiak - Dziamba   Olimpia - LUKS Chełmno
  Szczuka - Komisarek   LUKS Chełmno
Gra Mieszana
1. Nowaliński - Kaszuba   Olimpia - IKTS Noteć
2. Gołębiowski-Gołębiowska   Olimpia - LUKS Chełmno
3. Dąbrowski - Kocoń Anika   Olimpia - LUKS Chełmno
4. Woskowicz Marcin - Derlich   Olimpia - IKTS Noteć
5-8 Dzikowski Mat.-Palacz   LUKS-IKTS Noteć
  Pietryka - Pietrzak   Olimpia - IKTS Noteć
  Mackowiak-Janeczek Kat.   Olimpia-LUKS Chelmno
  Polaszek- Derkowska   Elektryk
9-16 Woskowicz Mat. - Pakulska   LUKS Chełmno-Start Lubraniec
  Kowal-Woźnicka   UZTS-Start
  Piotrowski Krz.- Rogińska   Elektryk - Start
  Masiak - Bukolt    LUKS Chełmno - Krajna
  Michalczewski-Trzcińska   Krajna-UKS 22
  Dziamba - Janeczek Joanna   LUKS Chełmno
  Dzikowski Łuk. - Szeligowska   LUKS Chełmno
  Lisowski - Dziadkowiec   LUKS Chełmno
17-25 Szmańda- Celinska   Krajna-Tytan
  Maciaszek-Baranowska   Krajna-Sokół
  Bzdawka-Langiewicz   Krajna-Tytan
  Komisarek- Michalak   LUKS-IKTS Noteć
  Piotrowski Paweł- Jasinska   Elektryk-IKTS Noteć
  Nosek-Nawrocka   UZTS Barcin
  Nowakowski - Schmidt   UZTS Barcin
  Szczuka- Olszanowska   LUKS- UZTS
  Samul-Ciemna   Krajna- IKTS Noteć
       
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA