Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień110
miesiąc314
wszystkie329159

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2009 arrow MW Kadet 2009
MW Kadet 2009 Drukuj

 

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych
25-26.04.2009 Chełmno
L.p Nazwisko Imię Klub ur
1. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94
2. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94
3. Lisowski Daniel LUKS Chełmno 94
4. Dziamba  Robert LUKS Chełmno 94
5-8 Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94
  Maruszak Piotr Elektryk Toruń 95
  Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95
  Michalczewski Marcin Krajna Sępolno 95
Eliminacje do półfinałów OOM
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Punkty
1. Maruszak Piotr Elektryk Toruń 95 75
2. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 71
3. Michalczewski Marcin Krajna Sępolno 95 67
4. Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 64
5-8 Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95 59
  Ziarkowski Maciej Tytan 65 Bydgoszcz 94 59
  Kurtyka Tomasz Elektryk Toruń 95 59
  Grabski Jakub Elektryk Toruń 95 59
9-16 Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 94 47
  Sadowski Jacek Kusy Laskowice 94 47
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępolno 95 47
  Sieracki Damian Gwiazda Bydgoszcz 95 47
  Różycki Adrian ULKS Kamień Kr. 95 47
  Otto Jakub Kusy Laskowice 95 47
  Słaby Paweł Kusy Laskowice 95 47
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95 47
17-20 Wrotniak Krystian Olimpia Grudziądz 95 35
  Pilarski Tomasz Kusy Laskowice 94 35
  Rodak Robert Sokół Gniewkowo 95 35
  Szweda Arkadiusz ULKS Kamień Kr. 95 35
Gra Podwójna
1. Dzikowski - Woskowicz   LUKS
2. Dziamba - Lisowski   LUKS
3. Maruszak - Michalczewski   Elektryk - Krajna
4. Adamczyk - Muzal   Olimpia  
5-8 Komisarek - Sieracki   LUKS - Gwiazda
  Kurtyka - Grabski   Elektryk
  Otto - Słaby   Kusy
  Przybyłka - Ziarkowski   Krajna - Tytan
9-12 Sadowski - Pilarski   Kusy
  Kawalerski - Kawczyński   Sokół
  Wrotniak - Rodak   Olimpia - Sokół
  Różycki - Szweda   ULKS Kamień Kr.
Gra Mieszana
1. Palacz - Dzikowski   IKTS Noteć - LUKS
2. Pakulska - Woskowicz   Start - LUKS
3. Dziadkowiec - Lisowski   LUKS
4. Janeczek - Dziamba   LUKS
5-8 Jarzębińska - Przybyłka   Krajna
  Łuszczek - Michalczewski   IKTS Noteć - Krajna
  Suchomska - Słaby   Kusy
  Ciesielska - Ziarkowski   Start - Tytan
9-10 Pietrzak - Kawalerski   Sokół
  Tomczak - Kawczyński   Sokół
Drużynowo
1. LUKS I Chełmno Dzikowski Woskowicz Komisarek
2. LUKS II Chełmno Lisowski Dziamba  
3. Elektryk Toruń Maruszak Kurtyka Grabski
4. Olimpia Grudziądz Adamczyk Muzal  
5-8 Kusy I Laskowice Sadowski Pilarski  
  Krajna Sępólno Michalczewski Przybyłka  
  Kusy II Laskowice Otto Słaby  
  ULKS Kamień Kr. Różycki Szweda  
9. Sokół Gniewkowo Kawalerski Kawczyński Rodak
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA