Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj23
tydzie47
miesi帷548
wszystkie323850

Go軼imy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2009 arrow MW M這dzik 2009
MW M這dzik 2009 Drukuj

 

Indywidualne Mistrzostwa Województwa  M這dzików
04.04.2009 Lubraniec
L.p Nazwisko Imi Klub Data ur.  
1. Piotrowski Pawe Elektryk 1996  
2. Szczuka Kamil LUKS Che軛no 1996  
3. Gronowski Wojciech LUKS Che軛no 1998  
4. 畝k ㄆkasz Tytan 1998  
5-8 Gr瑿icki Miko豉j Elektryk 1997  
  Flisiak Hubert Elektryk 1996  
  W璠erlich Damian Elektryk 1998  
  Rybka Mateusz Kamionka 1996  
Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imi Klub Data ur. Pkt.
1 Piotrowski Pawe Elektryk 1996 60
2 Flisiak Hubert Elektryk 1996 56
3-4 W璠erlich Damian Elektryk 1998 52
  Gronowski Wojciech LUKS Che軛no 1998 52
5-6 畝k ㄆkasz Tytan 1998 48
  Gr瑿icki Miko豉j Elektryk 1997 48
7 Rybka Mateusz Kamionka 1996 45
8 Byczkowski Micha Emdek 1998 44
9-16 Borlik Borys Kamionka 1996 36
  Weso這wski Filip Piast ζsin 1998 36
  Gruszczyk Jakub LUKS Che軛no 1996 36
  S豉by Pawe Kusy 1995 36
  Strychalski Filip Tytan 1998 36
  Chojecki Jakub Elektryk 1998 36
  Szatkowski Dominik Tytan 1999 36
  Zawadzinski Pawe Emdek 1998 36
17-24 Kapu軼i雟ki Fabian Kusy 1997 24
  Herbut Patryk LUKS Che軛no 1998 24
  Frontczak Fabian UKS 22 W這c豉wek 1996 24
  Fr帷zak Bart這miej Tytan 1997 24
  Radac Rados豉w Emdek 1996 24
  Sworowski Jakub Kusy 1997 24
  好ie瞠k Patryk Piast ζsin 1997 24
  Kawczy雟ki Kacper Sokó 1997 24
25-32 Makowski Kacper Piast ζsin 1998 13
  Jackowiak Karol Tytan 2000 13
  S豉wianowski Hubert Start Lubraniec 1998 13
  Gajda Patryk LUKS Che軛no 1996 13
  υdygowski Wojciech UKS 22 W這c豉wek 1997 13
  Krzewski Jacek Tytan 1996 13
  Kubera Pawe Kusy 1996 13
  Ko這dziejczak Kamil Kusy 1997 13
Gra podwójna
1. Piotrowski - Szczuka Elektryk-LUKS  
2. Gronowski - Gruszczyk LUKS Che軛no  
3. Flisiak - Gr瑿icki Elektryk  
4. Chojecki - W璠erlich Elektryk  
5-8 Zawadzi雟ki - Byczkowski Emdek  
  Szatkowski - Fr帷zak Tytan  
  Ko這dziejczak-Sworowski Kusy  
  Strychalski - 畝k Tytan  
9-16 Kubera - Makowski Kusy - Piast  
  Weso這wski - 好ie瞠k Piast ζsin  
  Radac - Kawczy雟ki Sokó  
  Jackowiak - Krzewski Tytan  
  Fr徠czak - υdygowski UKS 22  
  Borlik - Rybka ULKS Kamie Kr.  
  S豉by - Kapu軼i雟ki Kusy  
  Gajda - Herbut LUKS Che軛no  
Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików
05.04.2009 Lubraniec
1. Elektryk I Toru Piotrowski Pawe Flisiak Hubert Chojecki Jakub
2. LUKS Che軛no Szczuka Kamil Gronowski Wojciech Gruszczyk Jakub
3. Elektryk II Toru Gr瑿icki Miko豉j W璠erlich Damian  
4. Tytan I Bydgoszcz 畝k ㄆkasz Szatkowski Dominik Strychalski Filip
5-8 Kusy I Laskowice S豉by Pawe Wi郾iewski ㄆkasz  
  Kusy II Laskowice Kapu軼i雟ki Fabian Ko這dziejczak Kamil  
  ULKS Kamie Kraj. Borlik Borys Rybka Mateusz  
  Tytan II Bydgoszcz Fr帷zak Bartosz Krzewski Jacek  
9-16 Sokó I Gniewkowo Kawczy雟ki Kacper Gotowalski Szymon  
  UKS Tajfun 妃i這wice Kubiak Mateusz Langa Dominik  
  UZTS Barcin Jakubowski Jan Caba雟ki Fryderyk  
  Sokó II Gniewkowo Nowak Patryk Polewski Patryk  
  Kusy III Laskowice Sworowski Jakub Kubera Pawe  
  Sparta Nak這 砰wicki Jakub So責an Bartosz  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA