Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj23
tydzie108
miesi帷432
wszystkie327870

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2009 arrow MW M這dziczka 2009
MW M這dziczka 2009 Drukuj

 

Indywidualne Mistrzostwa Województwa   M這dziczek
04.04.2009 Lubraniec
L.p Nazwisko Imi Klub Data ur.  
1. Rogi雟ka Paulina Start Lubraniec 1996  
2. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996  
3. Ciemna Natalia IKTS Note 1997  
4. J璠rzejewska Anna IKTS Note 1996  
5-8 Graczyk Joanna IKTS Note 1998  
  Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1998  
  Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997  
  Jasi雟ka Zuzanna IKTS Note 1997  
Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imi Klub Data ur. Pkt.
1 Ciemna Natalia IKTS Note 1997 60
2 Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1998 56
3-4 Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 52
  J璠rzejewska Anna IKTS Note 1996 52
5-6 Graczyk Joanna IKTS Note 1998 48
  Jasi雟ka Zuzanna IKTS Note 1997 48
7-8 Sliwa Martyna Kusy 1996 44
  Borys Hanna Kusy 1996 44
9-16 Michalak Agnieszka IKTS Note 1997 36
  Dziadkowiec Aneta LUKS Che軛no 1999 36
  Lewandowska Anna Sokó Gniewkowo 1997 36
  Szatkowska Natalia LUKS Chelmno 1998 36
  Szczuka Agata LUKS Che軛no 2000 36
  安ierczy雟ka Aneta Kusy 1996 36
  Szweda Natalia Kamionka 1996 36
  Hennig Katarzyna LUKS Chelmno 1999 36
17-24 Wojciechowska Kinga Kusy 1996 24
  Zalewska Marta Kusy 1997 24
  P豉chta Kinga LUKS Che軛no 1997 24
  Piór Michalina Kusy 1996 24
  Otto Beata Kusy 1996 24
  Pastor Emilia Tytan 1997 24
  Bejenka Karolina Emdek 1997 24
  Fiedurek Agata Kusy 1996 24
25-30 Koco Sandra LUKS Che軛no 2000 13
  畝kowska Klaudia Tytan 1997 13
  Kopyd這wska Julita UZTS Barcin 1996 13
  Go軼i雟ka Sylwia Tytan 1997 13
  Kwiatkowska Alicja LUKS Che軛no 2000 13
  B豉瞠jewicz Zuzanna LUKS Che軛no 2001 13
Gra podwójna
1. Olszanowska - Nawrocka UZTS Barcin  
2. Ciemna - J璠rzejewska IKTS Note  
3. Graczyk - Jasi雟ka IKTS Note  
4. Rogi雟ka - Wojtkowska Start Lubraniec  
5-8 Szczuka - Hennig LUKS Che軛no  
  奸iwa - Fiedurek Kusy Laskowice  
  Dziadkowiec - P豉chta LUKS Che軛no  
  Michalak - Szweda IKTS Note - ULKS Kam  
9-15 Go軼i雟ka - Kopyd這wska Tytan - UZTS  
  Otto - Piór Kusy Laskowice  
  Pastor - 畝kowska Tytan  
  安ierczy雟ka - Zalewska Kusy Laskowice  
  Koco - Szatkowska LUKS Che軛no  
  Bejenka - Lewandowska Emdek - Sokó  
  Borys - Wojciechowska Kusy Laskowice  
  B豉瞠jewicz - Kwiatkowska LUKS Che軛no  
Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek
05.04.2009 Lubraniec
1. UZTS I Barcin Olszanowska Joanna Nawrocka Klaudia
2. Start  Lubraniec Rogi雟ka Paulina Wojtkowska Zuzanna
3. IKTS Note I Inowroc豉w J璠rzejewska Anna Ciemna Natalia
4. IKTS Note II Inowroc豉w Graczyk Joanna Jasi雟ka Zuzanna
5-8 Tytan I Bydgoszcz 畝kowska Klaudia Pastor Emilia
  LUKS I Che軛no Szczuka Agata Hennig Katarzyna
  Kusy I Laskowice Fiedurek Agata 奸iwa Martyna
  LUKS II Che軛no Dziadkowiec Aneta P豉chta Kinga
9-16 UZTS III Barcin υ篡雟ka Agata Zakaszewska Jolanta
  Kusy II Laskowice Otto Beata Piór Michalina
  Kusy IV Laskowice 安ierczy雟ka Aneta Zalewska Marta
  UZTS IV Barcin Grzelak Adrianna Klepczy雟ka Amanda
  UZTS II Barcin Kopyd這wska Julita Gaca Alicja
  ULKS Kamie Kraj. Murek Barbara Szweda Natalia
  Kusy III Laskowice Borys Hanna Wojciechowska Kinga
  IKTS Note III Inowroc豉w Michalak Agnieszka Matuszak Dominika
17 Tytan II Bydgoszcz Krzewska Agata Go軼i雟ka Sylwia
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA