Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień109
miesiąc313
wszystkie329158

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2009 arrow MW Żak 2009
MW Żak 2009 Drukuj
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mlodzików
rocznik 1998 i mlodsi
15.03.2009 Kcynia
Lp. Nazwisko Imię Klub Rok PKT
1. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 60
2. Strychalski Filip Tytan 1998 56
3. Byczkowski Michał Emdek 1998 53
4. Węderlich Damian Elektryk 1998 51
5. Szatkowski Dominik Tytan 1999 49
6. Zawadziński Paweł Emdek 1999 47
7. Chojecki Jakub Elektryk 1998 45
8. Herbut Patryk LUKS Chełmno 1998 44
9-12 Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 40
  Makowski Kacper Piast Łasin 1998 40
  Jordan Dawid Luks Chełmno 1998 40
  Wisniewski Patryk Elektryk 1998 40
13-16 Sławianowski Hubert Start Lubraniec 1999 33
  Langa Dominik Tajfun Śmiłowce 1998 33
  Jackowiak Karol Tytan 2000 33
  Gotowalski Szymon Sokół 1999 33
17-24 Cholewiński Mateusz Tytan 1998 24
  Miloch Wojciech Kusy 1998 24
  Wisniewski Patryk Kusy 1998 24
  Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 24
  Drzycimski Karol Kusy 1999 24
  Golusiński Hubert Kusy 1998 24
  Piotrowski Mikołaj Gwiazda 1998 24
  Olszewski Marcin Emdek 2001 24
25-32 Bosak Sebastian Emdek 1998 13
  Polewski Patryk Sokół 1999 13
  Kamiński Dominik Tajfun Śmiłowce 1998 13
  Bolt Paweł Luks Chełmno 1999 13
  Jąkalski Adrian Emdek 2000 13
  Wolski Radosław Emdek 1998 13
  Konieczka Jonatan Kusy 1998 13
  Rogowicz Igor Tajfun Śmiłowce 1998 13
           
Gra podwójna
1. Węderlich - Chojecki Elektryk Toruń
2. Byczkowski - Zawadzinski Emdek Bydgoszcz  
3. Gronowski - Herbut LUKS Chełmno
4. Strychalski - Szatkowski Tytan Bydgoszcz
5-8 Jackowiak - Cholewiński Tytan Bydgoszcz
Wesołowski - Makowski Piast Łasin
Jordan-Wiśniewski Patryk LUKS-Elektryk
Jaszewski - Langa Piast Łasin-Tajfun
9-16 Bosak - Wolski Emdek Bydgoszcz  
Gotowalski-Polewski Sokół Gniewkowo
Olszewski - Jąkalski Emdek Bydgoszcz  
Konieczka-Wiśniewski Patryk Kusy Laskowice
Rogowicz - Golusiński Tajfun - Kusy
Sławianowski - Kaminski Start-Tajfun
Miloch - Drzycimski Kusy Laskowice
Bolt - Piotrowski LUKS – Gwiazda
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików - rocznik 1998 i młodsi
14.03.2009 Kcynia
1. Elektryk I Toruń Damian Węderlich Jakub Chojecki Patryk Wiśniewski
2. LUKS I Chełmno Wojciech Gronowski Patryk Herbut Paweł Bolt
3. Tytan I Bydgoszcz Filip Strychalski Dominik Szatkowski  
4. Emdek I Bydgoszcz Michał Byczkowski Paweł Zawadziński  
5-8 Emdek III Bydgoszcz Sebastian Bosak Radoslaw Wolski  
  Tytan II Bydgoszcz Karol Jackowiak Mateusz Cholewiński  
  Gwiazda Bydgoszcz Mikołaj Piotrowski Michał Liwak  
  ULKS I Kamień Kr. Mikołaj Pasternacki Jarosław Kaczmarek  
9-16 Kusy II Laskowice Jonatan Konieczka Patryk Wiśniewski  
  ULKS II Kamień Kr. Kamil Szweda Patryk Szmagliński  
  Kusy I Laskowice Karol Drzycimski Wojciech Miloch  
  Emdek II Bydgoszcz Marcin Olszewski Adrian Jąkalski  
  Tytan III Bydgoszcz Michal Majchrzak Jakub Janaszkiewicz Michał Supryczyński
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA