Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień109
miesiąc433
wszystkie327871

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2009 arrow MW Żaczka 2009
MW Żaczka 2009 Drukuj
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek
rocznik 1998 i mlodsi
15.03.2009 Kcynia
Lp Nazwisko Imię Klub Rocznik Ptk
1. Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1998 60
2. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 56
3. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 53
4. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 51
5. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1999 49
6. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 47
7. Graczyk Joanna IKTS Noteć 1998 45
8. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 44
9-12 Wysocka Kinga Orzeł Kcynia 1999 40
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 40
  Pulikowska Julia Orzeł Kcynia 1999 40
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 40
13-16 Matuszak Dominika IKTS Noteć 1998 33
  Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 33
  Zakaszewska Jolanta UZTS Barcin 1998 33
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 33
17-23 Nogowska Weronika Orzeł Kcynia 1999 24
  Leszczyńska Gabriela Tytan Bydgoszcz 1998 24
  Siwiec Daria IKTS Noteć 2000 24
  Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć 1999 24
  Śramska Natalia Orzeł Kcynia 1999 24
  Szafrańska Aleksandra Tytan Bydgoszcz 2000 24
  Gronowska Maria LUKS Chełmno 2000 24
           
Gra podwójna
1. Wojtkowska - Graczyk Start - IKTS Noteć
2. Szczuka - Dziadkowiec LUKS Chełmno
3. Hening - Plachta LUKS Chełmno
4. Kocoń - Szatkowska LUKS Chełmno
5-8 Pulikowska - Nogowska Orzeł Kcynia
Matuszak - Gaca IKTS Noteć-UZTS
Kwiatkowska - Błażejewicz LUKS Chełmno
Łożyńska - Zakaszewska UZTS Barcin
9-11 Jeziorowska - Siwiec IKTS Noteć
Leszczyńska - Szafranska Tytan
Wysocka - Śramska Orzeł Kcynia


Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek - rocznik 1998 i młodsi
14.03.2009 Kcynia
1. LUKS I Chełmno Aneta Dziadkowiec Agata Szczuka  
2. LUKS II Chełmno Katarzyna Hennig Natalia Szatkowska  
3. IKTS Noteć I Inowrocław Joanna Graczyk Dominika Matuszak  
4. LUKS III Chełmno Kinga Płachta Sandra Kocoń  
5-8 Orzeł I Kcynia Kinga Wysocka Julia Pulikowska  
  Orzeł II Kcynia Weronika Nogowska Natalia Śramska  
  UZTS Barcin Agata Łożynska Alicja Gaca Jolanta Zakaszewska
  LUKS IV Chełmno Alicja Kwiatkowska Zuzanna Błażejewicz  
9-11 IKTS Noteć II Inowrocław Daria Siwiec Oliwia Jeziorowska  
  Tytan II Bydgoszcz Aleksandra Niedżwiedzka Alicja Ziętara  
  Tytan I Bydgoszcz Aleksandra Szafrańska Julia Guzicka  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA