Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień51
miesiąc414
wszystkie329259

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW Seniorka 2010
MW Seniorka 2010 Drukuj

 

    
Mistrzostwa Województwa Seniorek
14.02.2010 Grudziadz
Mistrzostwa Województwa Seniorek - Elim. do Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Szulc Adrianna IKTS Noteć 1990  
2. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992  
3-4 Kaszuba Agata IKTS Noteć Inowrocław 1992  
  Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995  
5-6 Bobrowska Irena Krajna Sępólno 1982  
  Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996  
7 Pietrzak Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1993  
9 Łuszczek Iwona IKTS Noteć 1995 92
10-16 Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 83
  Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 83
  Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1995 83
  Trzcińska Paulina Unia Choceń 1983 83
  Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 83
  Derkowska Monika LUKS Chełmno 1991 83
  Woźnicka Magdalena Start Lubraniec 1994 83
Gra Podwójna
1. Olendzka - Szulc    IKTS Noteć
2. Kocoń Anika - Kaszuba   LUKS - IKTS Noteć
3. Derkowska. - Dziadkowiec   LUKS Chełmno
4. Palacz - Pietrzak   IKTS Noteć
5-8 Olszanowska - Nawrocka   UZTS Barcin
  Rogińska - Łuszczek   Start Lubraniec - IKTS Noteć
  Pakulska - Woźnicka   Start Lubraniec
  Bobrowska - Trzcińska   Krajna - Unia Choceń
Gra Mieszana
1. Dąbrowski - Kocoń Anika   Olimpia - LUKS Chełmno
2. Gołębiowski-Szulc   Olimpia - IKTS Noteć
3. Bajer-Dziadkowiec   LUKS Chelmno
4. Mackowiak-Olendzka   Olimpia - IKTS Noteć
5-8 Urbański Mat.-Palacz   LUKS-IKTS Noteć
  Woskowicz Mat. - Pakulska   LUKS Chełmno-Start Lubraniec
  Dzikowski Łuk. - Derkowska   LUKS Chełmno
  Dzikowski Mat.-Pietrzak   LUKS-IKTS Noteć
9-16 Michalczewski-Trzcińska   Krajna-UKS 22
  Piotrowski Krz.- Rogińska   Elektryk - Start
  Krzyżanowski - Kaszuba   Elektryk - IKTS Noteć
  Szmańda- Bobrowska   Krajna
  Kowal-Olszanowska   UZTS
  Masiak - Łuszczek   Emdek - IKTS Noteć
  Woskowicz Marcin - Wożnicka   Olimpia - IKTS Noteć
  Nowakowski - Nawrocka   UZTS Barcin
TOP 8 - MW
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Olendzka Aneta IKTS Noteć Inowrocław 1988 120
2. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 115
3. Szulc Adrianna IKTS Noteć 1990 110
4. Kaszuba Agata IKTS Noteć Inowrocław 1992 105
5. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 98
6. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 98
7. Pietrzak Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1993 98
8. Bobrowska Irena Krajna Sępólno 1982 98
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA