Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień51
miesiąc414
wszystkie329259

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW Kadetka 2010
MW Kadetka 2010 Drukuj

 

    
Indywidualne Mistrzostwa Wojwództwa Juniorek Młodszych
16.05.2010 Laskowice
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Punkty
1. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 95 75
2. Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 95 71
3. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 95 67
4. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 96 64
5-8 Śliwa Martyna Kusy Laskowice 95 59
  Rogińska Paulina Start Lubraniec 96 59
  Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 95 59
  Fiedurek Agata Kusy Laskowice 95 59
Eliminacje do Półfinałów Mistrzostw Polski
24.04.2010 Chelmno
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Punkty
1-2 Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 95  
  Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 95  
3. Rogińska Paulina Start Lubraniec 96  
4. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 96  
5-6 Suchomska Barbara Kusy Laskowice 95  
  Śliwa Martyna Kusy Laskowice 95  
7 Fiedurek Agata Kusy Laskowice 95  
8 Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 95 47
9-13 Otto Beata Kusy Laskowice 95 47
  Tomczak Michalina Sokół Gniewkowo 95 47
  Świerczynska Aneta Kusy Laskowice 95 47
  Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 95 47
  Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 95 47
Gra Podwójna
1. Dziadkowiec - Janeczek Kat. LUKS Chełmno  
2. Łuszczek - Rogińska IKTS Noteć - Start  
3. Jedrzejewska-Olszanowska IKTS Noteć - UZTS  
4. Suchomska - Fiedurek Kusy Laskowice  
5 Śliwa - Otto Kusy Laskowice  
Gra Mieszana
1. Szczuka - Janeczek Kat. LUKS Chełmno  
2. Komisarek - Dziadkowiec LUKS Chełmno  
3. Piotrowski - Olszanowska Elektryk - UZTS Barcin  
4. Maruszak - Łuszczek Elektryk - IKTS Noteć  
5-8 Kurtyka - Fiedurek Elektryk - Kusy  
  Michalczewski - Rogińska Krajna - Start lubraniec  
  Słaby - Suchomska Kusy Laskowice  
  Przybyłka - Jędrzejewska Krajna - IKTS Noteć  
9-11 Grabski - Śliwa Elektryk - Kusy  
  Rajca - Świerczyńska Sokół - Kusy  
  Flisiak - Otto Elektryk - Kusy
Drużynowo
1. LUKS Chełmno Dziadkowiec Martyna Janeczek Katarzyna
2. IKTS Noteć Inowrocław Jędrzejewska Anna Łuszczek Iwona
3. Kusy I Laskowice Suchomska Barbara Fiedurek Agata
4. Start Lubraniec Rogińska Paulina Ciesielska Sylwia
5. Kusy II Laskowice Otto Beata Śliwa Martyna
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA