Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzie111
miesi帷454
wszystkie323756

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW M這dzik 2010
MW M這dzik 2010 Drukuj

 

    
Indywidualne Mistrzostwa Województwa  M這dzików
           Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski
                          24.04.2010 Che軛no
L.p Nazwisko Imi Klub ur. Pkt.
1. Strychalski Filip Tytan 1998 60
2. W璠erlich Damian Elektryk 1998 56
3. Gronowski Wojciech LUKS Che軛no 1998 53
4. Chrubczy雟ki Kamil Emdek 1998 51
5-8 Byczkowski Micha Emdek 1998 46
  Wi郾iewski ㄆkasz Kusy 1997 46
  Gr瑿icki Miko豉j Elektryk 1997 46
  Weso這wski Filip Piast ζsin 1998 46
9-16 Nowak Patryk Sokó 1997 36
  Makowski Kacper Piast ζsin 1998 36
  Chojecki Jakub Elektryk 1998 36
  Karpus Bartosz Piast ζsin 1997 36
  Rutkowski Marek Kusy 1997 36
  Piotrowski Miko豉j Gwiazda 1998 36
  Kubiak Mateusz Tajfun 妃i這wice 1997 36
  Zawadzinski Pawe Emdek 1998 36
17-24 S豉by Mateusz Kusy 1997 24
  Jackowiak Karol Tytan 2000 24
  Jaszewski Pawe Piast ζsin 1999 24
  Liwak Micha Gwiazda 1998 24
  好ie瞠k Patryk Piast ζsin 1997 24
  Kawczy雟ki Kacper Sokó 1997 24
  Golusi雟ki Hubert Kusy 1998 24
  Fr帷zak Bart這miej Tytan 1997 24
25-30 B豉chowicz Mateusz Kusy 1997 13
  Gotowalski Szymon Sokó 1999 13
  Konieczka Jonatan Kusy 1998 13
  Langner Robert Tytan 1997 13
  Sworowski Jakub Kusy 1997 13
  Ko這dziejczak Kamil Kusy 1997 13
Gra podwójna
1. Gronowski - Gr瑿icki LUKS Che軛no  
2. Chojecki - W璠erlich Elektryk  
3. Strychalski - Piotrowski Tytan-Gwiazda  
4. Chrubczy雟ki - Byczkowski Emdek  
5-8 Nowak - Kawczy雟ki Sokó  
  Weso這wski - Makowski Piast ζsin  
  Zawadzi雟ki - Jackowiak Emdek-Tytan  
  Karpus - 好ie瞠k Piast ζsin  
9-15 Rutkowski - B豉chowicz Kusy  
  Ko這dziejczak-Sworowski Kusy  
  Konieczka - Golusi雟ki Kusy  
  Gotowalski - Jaszewski Sokó - Piast  
  Wi郾iewski - S豉by Kusy  
  Fr帷zak - Kubiak Tytan - Tajfun  
   Langner - Liwak Tytan - Gwiazda  

 

 

 

      
Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików
25.04.2010 Che軛no
1. Elektryk I Toru W璠erlich Damian Chojecki Jakub  
2. LUKS Che軛no Gronowski Wojciech Gr瑿icki Miko豉j  
3. Emdek I Bydgoszcz Byczkowski Micha Chrubczy雟ki Kamil  
4. Piast I ζsin Weso這wski Filip Makowski Kacper  
5-8 Sokó  Gniewkowo Nowak Patryk Kawczy雟ki Kacper  
  Tytan I Bydgoszcz Strychalski Filip Fr帷zak Bartosz  
  Kusy I Laskowice S豉by Mateusz Wi郾iewski ㄆkasz  
  Gwiazda Bydgoszcz Piotrowski Miko豉j Liwak Micha  
9-13 Kusy II Laskowice Rutkowski Marek B豉chowicz Mateusz  
  Kusy III Laskowice Sworowski Jakub Ko這dziejczak Kamil  
  Emdek II Bydgoszcz Zawadzi雟ki Pawe Olszewski Marcin  
  Tytan II Bydgoszcz Brunke Jan Langner Robert  
  Piast II ζsin Karpus Bartosz 好ie瞠k Patryk Jaszewski Pawe
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA