Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj23
tydzie79
miesi帷580
wszystkie323882

Go軼imy

Odwiedza nas 3 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW M這dziczka 2010
MW M這dziczka 2010 Drukuj

 

   
Indywidualne Mistrzostwa Województwa   M這dziczek
24.04.2010 Che軛no
L.p Nazwisko Imi Klub ur Pkt
1. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 60
2. Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1998 56
3. Ciemna Natalia IKTS Note 1997 53
4. Szczuka Agata LUKS Che軛no 2000 51
5-8 Hennig Katarzyna LUKS Chelmno 1999 48
  Duda Joanna IKTS Note 1997 48
  Szatkowska Natalia LUKS Chelmno 1998 48
  Dziadkowiec Aneta LUKS Che軛no 1999 48
Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imi Klub ur. Pkt.
1. Ciemna Natalia IKTS Note 1997  
2. Szatkowska Natalia LUKS Chelmno 1998  
3-4 Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1998  
  Szczuka Agata LUKS Che軛no 2000  
5-8 Hennig Katarzyna LUKS Chelmno 1999  
  Dziadkowiec Aneta LUKS Che軛no 1999  
  Duda Joanna IKTS Note 1997  
  Bejenka Karolina Emdek 1997 42
9-16 B豉瞠jewicz Zuzanna LUKS Che軛no 2001 36
  Pastor Emilia Tytan 1997 36
  Koco Sandra LUKS Che軛no 2000 36
  υ篡雟ka Agata UZTS Barcin 2000 36
  Wo幡icka Dominika Start Lubraniec 1998 36
  Zalewska Marta Kusy 1997 36
  P豉chta Kinga LUKS Che軛no 1997 36
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 36
17-22 Wardzi雟ka Kinga Kusy 1997 24
  Litkowska Agata Kusy 1998 24
  Go貫cka Magdalena Kusy 1997 24
  Glaza Alicja Kusy 1997 24
  Hirsch Weronika Kusy 1997 24
  Kwiatkowska Alicja LUKS Che軛no 2000 24
Gra podwójna
1. Ciemna - Nawrocka IKTS Note - UZTS Barcin  
2. Szatkowska - Wojtkowska LUKS Che軛no -Start Lubraniec  
3. Szczuka - Hennig LUKS Che軛no  
4. Dziadkowiec - P豉chta LUKS Che軛no  
5-8 Gaca - υ篡雟ka UZTS Barcin  
  Duda - Bejenka IKTS Note - Emdek  
  Wardzi雟ka - Zalewska Kusy Laskowice  
  Koco - B陰瞠jewicz LUKS Che軛no  
9-11 Wo幡icka - Kwiatkowska Start - LUKS Che軛no  
  Hirsch -  Litkowska Kusy Laskowice  
  Go貫cka - Glaza Kusy Laskowice  

 

 

 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek
25.04.2010 Chelmno
1. UZTS I Barcin Nawrocka Klaudia 安iatowa Dorota
2. IKTS Note I Inowroc豉w Ciemna Natalia Duda Joanna
3. LUKS II Che軛no Szczuka Agata Hennig Katarzyna
4. LUKS I Che軛no Dziadkowiec Aneta Szatkowska Natalia
5-8 LUKS IV Che軛no Koco Sandra Kwiatkowska Alicja
  Start  Lubraniec Wojtkowska Zuzanna Wo幡icka Dominika
  UZTS II Barcin Gaca Alicja υ篡雟ka Agata
  LUKS III Che軛no B豉瞠jewicz Zuzanna P豉chta Kinga
9-12 Tytan I Bydgoszcz Zi皻ara Alicja Pastor Emilia
  Kusy II Laskowice Litkowska Agata Mitana Marta
  Tytan II Bydgoszcz Leszczy雟ka Gabriela Szafra雟ka Aleksandra
  Kusy I Laskowice Wardzi雟ka Kinga Go貫cka Magdalena
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA