Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW Żak 2010
MW Żak 2010 Drukuj

 

    
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków
21.03.2010 Barcin
Lp. Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 60
2. Jackowiak Karol Tytan Bydgoszcz 2000 56
3. Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 53
4. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 51
5-8 Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 46
  Janaszkiewicz Jakub Tytan Bydgoszcz 2000 46
  Majchrzak Michał Tytan Bydgoszcz 1999 46
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 46
9-16 Polewski Patryk Sokół Gniewkowo 1999 36
  Werkowski Kamil Kusy Laskowice 1999 36
  Kołodziejczak Sebastian Kusy Laskowice 1999 36
  Szymański Paweł Olimpia Grudziądz 2000 36
  Brunke Jan Tytan Bydgoszcz 1999 36
  Kruczkowski Michał Kusy Laskowice 1999 36
  Czapiewski Iwo Tytan Bydgoszcz 2000 36
  Witkowski Kamil Kusy Laskowice 1999 36
17-24 Wożniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001 24
  Krzyżanowski Paweł Krajna Sępólno 2000 24
  Winklarz Mateusz Kusy Laskowice 1999 24
  Sieński Jakub Tytan Bydgoszcz 2001 24
  Rakowski Stanisław Kusy Laskowice 1999 24
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999 24
  Leszczyński Kacper UKS 22 Włocławek 1999 24
  Kwasigroch Damian Kusy Laskowice 1999 24
25-30 Frankowski Kacper Kusy Laskowice 1999 13
  Morawski Jakub UKS 22 Włocławek 2000 13
  Maruszak Jakub Elektryk Toruń 2002 13
  Jarząbkowski Paweł Elektryk Toruń 2002 13
  Świerczyński Mikołaj Kusy Laskowice 1999 13
  Marchlewski Kacper Elektryk Toruń 2003 13
Gra podwójna
1. Jaszewski - Thomas Piast-Krajna
2. Jackowiak-Gotowalski Tytan-Sokół
3. Olszewski- Polewski Emdek-Sokól
4. Drzycimski-Kołodziejczak Kusy
5-8 Czapiewski- Brunke Tytan 
Janaszkiewicz-Majchrzak Tytan 
Szymański-Woźniak Olimpia-Start
Werkowski-Witkowski Kusy
9-14 Kruczkowski-Winklarz Kusy
Kwasigroch-Frankowski Kusy
Krzyżanowski-Kała Krajna
Marchlewski-Jarząbkowski Elektryk
Rakowski-Świerczyński Kusy
Morawski-Leszczyński UKS 22
  
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików - rocznik 1999 i młodsi
03.05.2010 Barcin
1. Kusy I Laskowice Karol Drzycimski Sebastian Kołodziejczak
2. Tytan I Bydgoszcz Michal Majchrzak Jakub Janaszkiewicz
3. Tytan II Bydgoszcz Iwo Czapiewski Jan Brunke
4. Kusy II Laskowice Kamil Werkowski Kamil Witkowski
5. Kusy III Laskowice Mateusz Winklarz Michał Kruczkowski
6. Kusy IV Laskowice Stanisław Rakowski Kacper Frankowski
7. Elektryk Toruń Kacper Marchlewski Jakub Maruszak
8. Tytan III Bydgoszcz Mikolaj Szczepaniak Miłosz Szczepaniak
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA