Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień51
miesiąc414
wszystkie329259

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2010 arrow MW Żaczka 2010
MW Żaczka 2010 Drukuj

 

         
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek
21.03.2010 Barcin
Lp Nazwisko Imię Klub Rocznik PKT  
1. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 60  
2. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 56  
3. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 53  
4. Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 51  
5-8 Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 46  
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 46  
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 46  
  Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 46  
9-16 Szymczak Julia IKTS Noteć Inowroclaw 2000 36  
  Domaszek Pamela Krajna Sepolno 1999 36  
  Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć Inowroclaw 1999 36  
  Piór Patrycja Kusy Laskowice 1999 36  
  Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowroclaw 1999 36  
  Nawrocka Aleksandra UZTS Barcin 1999 36  
  Siwiec Daria IKTS Noteć Inowroclaw 2000 36  
  Ziętara Alicja Tytan Bydgoszcz 1999 36  
17-24 Kunicka Maja Tytan Bydgoszcz 2000 24  
  Sikorska Zuzanna Tytan Bydgoszcz 2002 24  
  Bautembach Sara Tytan Bydgoszcz 1999 24  
  Delekta Wiktoria ULKS Kamień Kr. 2000 24  
  Zaraś Wioletta Kusy Laskowice 1999 24  
  Pawlak Paulina IKTS Noteć Inowroclaw 2000 24  
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 24  
  Wolermann Patrycja ULKS Kamień Kr. 2000 24  
25-29 Kwiatkowska Marita IKTS Noteć Inowroclaw 2003 13  
  Rink Oliwia Krajna Sepolno 1999 13  
  Czapiewska Weronika ULKS Kamień Kr. 2001 13  
  Teska Paulina Tytan Bydgoszcz 2002 13  
  Lichocka Antonina Tytan Bydgoszcz 2001 13  
Gra podwójna
1. Szczuka - Hennig LUKS Chełmno
2. Błażejewicz - Dziadkowiec LUKS Chełmno
3. Kocoń - Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno
4. Gaca - Łożyńska UZTS Barcin
5-8 Ziętara - Kunicka Tytan
Jeziorowska - Szymczak IKTS Noteć
Piór - Zaraś Kusy
Kwiatkowska Weronika- Siwiec IKTS Noteć
9-12 Rink - Domaszek Krajna
Lichocka - Sikorska Tytan
Bautembach - Teska Tytan
Wollerman - Czapiewska ULKS Kamień
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek - rocznik 1999 i młodsi

 

03.05.2010 Barcin

 

 

1. LUKS I Chełmno Katarzyna Hennig Agata Szczuka

 

2. LUKS II Chełmno Zuzanna Błażejewicz Aneta Dziadkowiec

 

3. UZTS Barcin Agata Łożynska Alicja Gaca

 

4. LUKS III Chełmno Sandra Kocoń Alicja kwiatkowska

 

5. IKTS Noteć I Inowrocław Oliwia Jeziorowska Julia Szymczak

 

6. IKTS Noteć II Inowrocław Daria Siwiec Weronika Kwiatkowska

 

7. Kusy II Laskowice Magdalena Tobolska Wioletta Zaraś

 

8. Kusy I Laskowice Patrycja Piór Izabela Rumińska

 

 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA