Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień78
miesiąc579
wszystkie323881

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2011 arrow MW Senior 2011
MW Senior 2011 Drukuj

 

     
Mistrzostwa Województwa Seniorów
20.02.2011   Gniewkowo
Mistrzostwa Województwa Kuj. Pom.- Eliminacje do Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Polaszek Szymon Elektryk Toruń 88 MP
2. Kulpa Konrad Elektryk Toruń 94  
3-4 Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94  
  Krzyzanowski Michał Elektryk Toruń 85  
5-6 Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93  
  Mackowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 84  
7. Bajer Kazimierz LUKS Chełmno 82  
8. Piotrowski Krzysztof Elektryk Toruń 69 92
9-16 Dyjas Jakub Elektryk Toruń 95 83
  Adamczyk Paweł Olimpia 95 83
  Dzikowski Łukasz LUKS Chełmno 91 83
  Wasilewski Adam Emdek 87 83
  Paga Paweł  Piast Łasin 68 83
  Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 83
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 83
  Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 92 83
17-24 Rybak Tomasz Kusy 81 63
  Łukaszewski Krystian Piast Kruszwica 87 63
  Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 63
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 63
  Piotrowski Paweł Elektryk Toruń 96 63
  Wojewódka Michał Kusy 74 63
  Lisowski Daniel Emdek 94 63
  Rakowicz Maciej Kusy 78 63
25-32 Forjas Damian Emdek 85 46
  Szmańda Marcin Krajna Sępólno 92 46
  Maruszak Piotr Elektryk Toruń 95 46
  Celmer Tomasz Unia Choceń 72 46
  Kurtyka Tomasz Elektryk Toruń 95 46
  Woskowicz Mateusz LUKS Chełmno 92 46
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 46
  Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95 46
TOP 8 - MW
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Gołębiowski Mateusz Olimpia 90 120
2. Bajer Kazimierz LUKS Chełmno 82 115
3. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 110
4. Mackowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 84 105
5-8 Polaszek Szymon Elektryk 88 98
  Krzyzanowski Michał Elektryk Toruń 85 98
  Kulpa Konrad Elektryk 94 98
  Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 98
Gra Podwójna
1. Maćkowiak - Gołębiowski   Olimpia Grudziądz
2. Dyjas - Kulpa   Elektryk Toruń
3. Bajer - Krzyżanowski   LUKS Chełmno - Elektryk
4. Dzikowski Łuk.-Woskowicz Mat.   LUKS Chełmno
5-8 Rybak - Rakowicz   Kusy Laskowice
  Woskowicz Mar-Dzikowski Mat.   LUKS Chełmno
  Paga - Wojewódka   Piast Łasin- Kusy
  Urbanski - Dziamba   LUKS Chełmno
9-16 Kurtyka - Maruszak   Elektryk Toruń
  Wasilewski - Lisowski   Emdek Bydgoszcz
  Polaszek - Piotrowski Paweł   Elektryk Toruń
  Szczuka - Komisarek   LUKS Chelmno
  Bończak - Łukaszewski   Piast Kruszwica
  Piotrowski Krz. - Masiak   Elektryk Toruń - Krajna
  Celmer - Adamczyk   Unia Choceń - Olimpia
  Szmańda - Michalczewski   Krajna Sępólno
Gra Mieszana
1. Krzyżanowski - Kaszuba   Elektryk - IKTS Noteć
2. Kulpa - Szulc   Elektryk - IKTS Noteć
3. Gołębiowski - Kocoń   Olimpia - LUKS Chelmno
4. Dyjas -Dziadkowiec   Elektryk - LUKS Chełmno
5-8 Piotrowski Krz. - Pakulska   Elektryk - Start Lubraniec
  Urbański - Łuszczek   LUKS - IKTS Noteć
  Dzikowski Mat. - Palacz   LUKS - IKTS Noteć
  Woskowicz Mat. - Derkowska   LUKS Chelmno
9-16 Polaszek - Moskal   Elektryk - LUKS Chełmno
  Bajer - Szczuka   LUKS Chelmno
  Maruszak - Ciemna   Elektryk - IKTS Noteć
  Woskowicz Marc. - Bobrowska   LUKS - Krajna
  Piotrowski Paweł - Rogińska   Elektryk - Start Lubraniec
  Szmańda - Bukolt   Krajna Sępólno
  Szczuka - Nawrocka   LUKS Chelmno - UZTS Barcin
  Adamczyk - Kocoń Sandra   Olimpia - LUKS Chelmno
17-25 Dziamba - Kwiatkowska   LUKS Chelmno
  Kurtyka - Jędrzejewska Anna   Elektryk - IKTS Noteć
  Szatkowska - Łukaszewski   LUKS - Piast Kruszwica
  Masiak - Olszanowska   Krajna Sępólno - UZTS Barcin
  Paga - Jędrzejewska Kinga   Piast Łasin - Pogoń Mogilno
  Michalczewski - Duda   Krajna - IKTS Noteć
  Dzikowski Łukasz - Płachta   LUKS Chelmno
  Komisarek - Hennig   LUKS Chelmno
  Bończak - Błażejewicz   Piast Kruszwica - LUKS Chełmno
       
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA