Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień116
miesiąc320
wszystkie329165

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2011 arrow MW Seniorka 2011
MW Seniorka 2011 Drukuj

 

     
Mistrzostwa Województwa Seniorek
20.02.2011   Gniewkowo
Mistrzostwa Województwa Seniorek - Elim. do Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Szulc Adrianna IKTS Noteć Inowrocław 1990 120 MP
2. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 115
3. Kaszuba Agata IKTS Noteć Inowrocław 1992 110
4. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 105
5-8 Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 98
  Bobrowska Irena Krajna Sępólno 1982 98
  Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 98
  Derkowska Monika LUKS Chełmno 1991 98
9-16 Moskal Agnieszka LUKS Chełmno 1987 83
  Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 83
  Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 83
  Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 83
  Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 83
  Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 1995 83
  Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1995 83
  Bukolt Beata Krajna Sępólno 1989 83
17-24 Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 1996 63
  Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 63
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 63
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 63
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 63
  Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 63
  Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 63
  Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 63
25 Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 52
Gra Podwójna
1. Kaszuba - Palacz    IKTS Noteć
2. Kocoń Anika - Szulc   LUKS - IKTS Noteć
3. Moskal - Dziadkowiec   LUKS Chełmno
4. Derkowska - Bobrowska   LUKS - Krajna
5-8 Hennig - Szczuka   LUKS Chełmno
  Łuszczek - Duda    IKTS Noteć
  Pakulska - Rogińska   Start Lubraniec
  Ciemna - Nawrocka   IKTS Noteć - UZTS Barcin
9-12 Jędrzejewska Anna-Olszanowska   IKTS Noteć - UZTS Barcin
  Kwiatkowska-Jędrzejewska Kinga   LUKS - Pogoń Mogilno
  Płachta - Szatkowska   LUKS Chełmno
  Błażejewicz- Kocoń Sandra   LUKS Chełmno
Gra Mieszana
1. Krzyżanowski - Kaszuba   Elektryk - IKTS Noteć
2. Kulpa - Szulc   Elektryk - IKTS Noteć
3. Gołębiowski - Kocoń   Olimpia - LUKS Chelmno
4. Dyjas -Dziadkowiec   Elektryk - LUKS Chełmno
5-8 Piotrowski Krz. - Pakulska   Elektryk - Start Lubraniec
  Urbański - Łuszczek   LUKS - IKTS Noteć
  Dzikowski Mat. - Palacz   LUKS - IKTS Noteć
  Woskowicz Mat. - Derkowska   LUKS Chelmno
9-16 Polaszek - Moskal   Elektryk - LUKS Chełmno
  Bajer - Szczuka   LUKS Chelmno
  Maruszak - Ciemna   Elektryk - IKTS Noteć
  Woskowicz Marc. - Bobrowska   LUKS - Krajna
  Piotrowski Paweł - Rogińska   Elektryk - Start Lubraniec
  Szmańda - Bukolt   Krajna Sępólno
  Szczuka - Nawrocka   LUKS Chelmno - UZTS Barcin
  Adamczyk - Kocoń Sandra   Olimpia - LUKS Chelmno
17-25 Dziamba - Kwiatkowska   LUKS Chelmno
  Kurtyka - Jędrzejewska Anna   Elektryk - IKTS Noteć
  Szatkowska - Łukaszewski   LUKS - Piast Kruszwica
  Masiak - Olszanowska   Krajna Sępólno - UZTS Barcin
  Paga - Jędrzejewska Kinga   Piast Łasin - Pogoń Mogilno
  Michalczewski - Duda   Krajna - IKTS Noteć
  Dzikowski Łukasz - Płachta   LUKS Chelmno
  Komisarek - Hennig   LUKS Chelmno
  Bończak - Błażejewicz   Piast Kruszwica - LUKS Chełmno
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA