Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj22
tydzień0
miesiąc491
wszystkie325833

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2011 arrow MW Juniorka 2011
MW Juniorka 2011 Drukuj

 

     
           
 Mistrzostwa Województwa  Juniorek
  17.04.2011 Inowrocław        
           
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt
1. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 90
2. Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 1995 85
3. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 81
4. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 77
5-8 Jarzębińska Magdalena Krajna Sępólno 1994 71
  Woźnicka Magdalena Start Lubraniec 1993 71
  Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 71
  Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995 71
9. Suchomska Sylwia Tytan Bydgoszcz 1993 65
10. Grądzka Sandra IKTS Noteć Inowrocław 1993 63
           
  Eliminacje do Półf. Mistrzostw Polski      
           
L.p Nazwisko Imię Klub Data ur. Pkt.
1. Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 1995 awans
2. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 awans
3. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995  
4. Woźnicka Magdalena Start Lubraniec 1993  
5. Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1993  
6. Jarzębińska Magdalena Krajna Sępólno 1994  
7. Suchomska Sylwia Tytan Bydgoszcz 1993  
8. Grądzka Sandra IKTS Noteć Inowrocław 1993  
           
           
  Gra Podwójna        
           
1. Dziadkowiec-Janeczek LUKS Chełmno      
2. Pakulska - Woźnicka Start Lubraniec      
3. Palacz- Łuszczek IKTS Noteć Inowrocław      
4. Suchomska B. - Jarzębińska Kusy - Krajna      
5. Suchomska S.- Grądzka Tytan - IKTS Noteć      
           
  Gra Mieszana        
           
1. Pakulska - Woskowicz Marc. Start - LUKS Chełmno      
2. Łuszczek - Urbański IKTS Noteć-LUKS Chełmno      
3. Dziadkowiec - Maruszak LUKS Chełmno - Elektryk      
4. Suchomska B.- Słaby Kusy Laskowice      
5-8 Grądzka - Kurtyka IKTS Noteć-Elektryk      
  Woźnicka - Lisowski Start - LUKS Chełmno      
  Palacz - Wisniewski IKTS Noteć-Elektryk      
  Jarzębinska- Michalczewski Krajna      
9 Suchomska Sylwia-Warda Tytan      
           
  Drużynowo        
           
1 LUKS I Chełmno Dziadkowiec Martyna Janeczek Katarzyna    
2 IKTS Noteć Inowrocław Palacz Katarzyna Łuszczek Iwona Grądzka Sandra  
3 Start Lubraniec  Pakulska Aleksandra Woźnicka Magdalena Ciesielska Sylwia  
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA