Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień78
miesiąc579
wszystkie323881

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2011 arrow MW Kadet 2011
MW Kadet 2011 Drukuj

     

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

09.04.2011 Kamień Kraj.

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

Piotrowski

Paweł

Elektryk Toruń

96

75

2.

Flisiak

Hubert

Elektryk Toruń

96

71

3.

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

96

67

4.

Żak

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

64

5-8

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

96

59

 

Borlik

Borys

ULKS Kamień Kr.

96

59

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

59

 

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

59

Eliminacje do półfinałów OOM

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur

Punkty

1-2

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

awans

 

Żak

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

96

awans

3-4

Borlik

Borys

ULKS Kamień Kr.

96

 

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

97

 

5-6

Flisiak

Hubert

Elektryk Toruń

96

 

 

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

96

 

7-8

Śnieżek

Patryk

Piast Łasin

97

53

 

Rutkowski

Marek

Kusy

97

53

9-16

Rybka

Mateusz

ULKS Kamień Kr.

96

47

 

Wiśniewski

Łukasz

Kusy

97

47

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia

97

47

 

Błachowicz

Konrad

Kusy

97

47

 

Kapuścinski

Fabian

Kusy

97

47

 

Cholewczynski

Mateusz

Gwiazda

96

47

 

Opozda

Damian

Tytan 65

96

47

 

Słaby

Mateusz

Kusy

97

47

17-24

Kołodziejczak

Kamil

Kusy

97

31

 

Frączak

Bartlomiej

Tytan 65

97

31

 

Sworowski

Jakub

Kusy

97

31

 

Stypka

Błażej

Gwiazda

96

31

 

Karpus

Bartosz

Piast Łasin

97

31

 

Błachowicz

Mateusz

Kusy

97

31

 

Kawczyński

Kacper

Sokół Gniewkowo

97

31

 

Dankowski

Rafał

Start Lubraniec

97

31

Gra Podwójna

1.

Szczuka - Piotrowski

LUKS -Elektryk

 

2.

Kruczek-Modliborski

Olimpia Grudziądz 

 

3.

Słaby-Rutkowski

Kusy Laskowice

 

4.

Borlik - Rybka

ULKS Kamień Kr.

 

5-8

Śnieżek-Karpus

Piast Łasin

 

 

Opozda-Frączak

Tytan Bydgoszcz

 

 

Flisiak - Dankowski

Elektryk- Start

 

 

Czysz-Żak

Emdek Bydgoszcz

 

9-13

Wiśniewski-Kapuściński

Kusy Laskowice

 

 

Sworowski-Błachowicz Mat.

Kusy Laskowice

 

 

Nowak-Kawczyński

Sokół Gniewkowo

 

 

Stypka-Cholewczyński

Gwiazda bydgoszcz

 

 

Kołodziejczak-Blachowicz K

Kusy Laskowice

 

Gra Mieszana

1.

Szczuka - Nawrocka Kl.

LUKS -UZTS Barcin

 

2.

Piotrowski - Roginska

Elektryk-start Lubraniec

 

3.

Borlik- Olszanowska

ULKS Kamien-UZTS B

 

4.

Flisiak - Ciemna

Elektryk - IKTS Noteć

 

5-8

Rutkowski-Śliwa

Kusy Laskowice

 

 

Śnieżek-Jedrzejewska Anna

Piast-IKTS Noteć

 

 

Wiśniewski-Fiedurek

Kusy Laskowice

 

 

Kapuścinski - Otto

Kusy Laskowice

 

9-12

Rybka - Duda

ULKS Kamien-IKTS Not

 

 

Słaby - Świerczyńska

Kusy Laskowice

 

 

Karpus-Jędrzejewska Kinga

Piast-Pogon Mogilno

 

 

Nowak - Bejenka

Sokól - Emdek

 

Drużynowo

1.

Elektryk Toruń

Piotrowski Paweł

Flisiak Hubert

 

2.

LUKS Chełmno

Szczuka Kamil

Grębicki Mikołaj

Gruszczyk Jakub

3.

Emdek Bydgoszcz

Czysz Łukasz

Żak Łukasz

 

4.

Sokół  Gniewkowo

Nowak Patryk

Kawczynski Kacper

 

5-8

ULKS Kamień Kr.

Borlik Borys

Rybka Mateusz

 

 

Kusy I Laskowice

Wiśniewski Łukasz

Kapuściński Fabian

 

 

Kusy II Laskowice

Słaby Mateusz

Rutkowski Marek

 

 

Olimpia Grudziądz

Kruczek Damian

Modliborski Tomasz

 

9-13

Piast Łasin

Śnieżek Patryk

Karpus Bartosz

 

 

Kusy IV Laskowice

Sworowski Jakub

Błachowicz Mateusz

 

 

Tytan Bydgoszcz

Opozda Damian

Frączak Bartłomiej

 

 

Gwiazda Bydgoszcz

Cholewczyński Mat.

Stypka Błażej

 

 

Kusy III Laskowice

Kołodziejczak Kamil

Błachowicz Konrad

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA