Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień39
miesiąc290
wszystkie328445

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 11/12 Drukuj

 

     
I WTK Seniorów
4.09.2011 Chełmno
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Dyjas Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 95 90
2. Kaczmarek Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 71 85
3. Kulpa Konrad Elektryk Maximus Broker Toruń 94 81
4. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 77
5. Adamiak Grzegorz Elektryk Maximus Broker Toruń 71 74
6. Maruszak Piotr Elektryk Maximus Broker Toruń 95 72
7. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 70
8. Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 94 68
9-12 Piński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 69 62
  Piotrowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 96 62
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 62
  Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 62
13-16 Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 53
  Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 53
  Paga Paweł Piast Łasin 68 53
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 53
17-24 Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95 40
  Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 40
  Murawski Daniel Gwiazda Bydgoszcz 83 40
  Lach Marcin Krajna Sępólno 77 40
  Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 40
  Rybak Tomasz Kusy Laskowice 81 40
  Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 40
  Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 40
25-32 Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 25
  Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75 25
  Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 25
  Piotrowski Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 69 25
  Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83 25
  Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 25
  Łukaszewski Krystian Piast Kruszwica 87 25
  Desselberger Andrzej Unia Choceń 69 25
33-48 Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 17
  Maciaszek Piotr Krajna Sępólno 93 17
  Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 17
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kraj. 93 17
  Pakulski Mateusz Unia Choceń 93 17
  Wiśniewski Rafał Elektryk Maximus Broker Toruń 93 17
  Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 98 17
  Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 17
  Celmer Tomasz Unia Choceń 72 17
  Skorupski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 78 17
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95 17
  Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 98 17
  Kurtyka Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 95 17
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 94 17
  Makowski Kacper Piast Łasin 98 17
  Szmańda Marcin Krajna Sępólno 92 17
49-57 Wesołowski Filip Piast Łasin 98 14
  Bilski Damian Tytan 65 Bydgoszcz 92 14
  Golimowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 92 14
  Derengowski Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 90 14
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95 14
  Warda Krzysztof Tytan 65 Bydgoszcz 93 14
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95 14
  Kuhn Tomasz Tytan 65 Bydgoszcz 85 14
  Samul Ktystian Krajna Sępólno 93 14
  Chabowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 76 14
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA