Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień51
miesiąc421
wszystkie327165

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow I WTK Seniorek
I WTK Seniorek 11/12 Drukuj

 

     
I WTK  Seniorek
4.09.2011 Chełmno
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Olendzka Aneta IKTS Noteć 1988 90 awans do I OTK
2. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 85
3. Kowal Anna UZTS Barcin 1987 81
4. Derkowska Monika AZS UMK Toruń 1991 77
5. Kaszuba Agata IKTS Noteć 1992 74
6. Szulc Adrianna IKTS Noteć 1990 72
7. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 70
8. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 68
9. Moskal Agnieszka LUKS Chełmno 1987 65
10. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 63
11-12 Ciemna Natalia IKTS Noteć 1997 60
  Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 60
13-16 Palacz Katarzyna IKTS Noteć 1994 53
  Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 53
  Bobrowska Irena AZS UMK Toruń 1982 53
  Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995 53
17-24 Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 40
  Jędrzejewska Anna IKTS Noteć 1996 40
  Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996 40
  Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 40
  Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 40
  Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 40
  Łuszczek Iwona IKTS Noteć 1995 40
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 40
25-31 Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 25
  Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 25
  Duda Joanna IKTS Noteć 1997 25
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 25
  Bukolt Beata Krajna Sępólno 1989 25
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 25
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 25
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA