Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow I WTK Juniorów
I WTK Juniorów 11/12 Drukuj

 

     
I WTK Juniorów
11.09.2011 Chełmno
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Lisowski Daniel Emdek 1994 70
2. Adamczyk Paweł Olimpia 1995 66
3. Piotrowski Paweł Elektryk 1996 62
4. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 59
5-6 Maruszak Piotr Elektryk 1995 54
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 54
7-8 Mojka Piotr ULKS Kamień 1994 52
  Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 52
9-12 Michalczewski Marcin Krajna 1995 47
  Kurtyka Tomasz Elektryk 1995 47
  Makowski Kacper Piast Łasin 1998 47
  Muzal Piotr Olimpia 1994 47
13-16 Flisiak Hubert Elektryk 1996 39
  Szempliński Kamil Olimpia 1994 39
  Otto Jakub Kusy 1995 39
  Sieracki Damian Gwiazda 1995 39
17-24 Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 1994 28
  Węderlich Damian Elektryk 1998 28
  Kawalerski Dawid Sokół 1995 28
  Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 28
  Przybyłka Wiktor Krajna 1995 28
  Słaby Paweł Kusy 1995 28
  Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 28
  Strychalski Filip Tytan 1998 28
25-32 Nowak Patryk Sokół 1997 16
  Chojecki Jakub Elektryk 1998 16
  Żak Łukasz Emdek 1996 16
  Kapuściński Fabian Kusy 1997 16
  Byczkowski Michał Emdek 1998 16
  Piórkowski Krystian MLKS Solec Kuj. 1995 16
  Sadowski Jacek Kusy 1994 16
  Kawczyński Radosław Sokół 1994 16
33-48 Jędrzejczak Dawid Sokół 1995 10
  Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 10
  Kalaczyński Szymon Emdek 1999 10
  Modliborski Tomasz Olimpia 1997 10
  Kawczyński Kacper Sokół 1997 10
  Czysz Łukasz Emdek 1996 10
  Borlik Borys ULKS Kamień Kr. 1996 10
  Środoń Tyberiusz Sokół 1994 10
  Stypka Błażej Gwiazda 1996 10
  Thomas Jacek Krajna 2000 10
  Rajca Rafał Sokół 1995 10
  Gotowalski Szymon Sokół 1999 10
  Wiśniewski Łukasz Kusy 1997 10
  Konieczka Jonatan Kusy 1998 10
  Słaby Mateusz Kusy 1998 10
  Cholewczyński Mateusz Gwiazda 1996 10
49-53 Rutkowski Marek Kusy 1997 9
  Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 9
  Jankowiak Damian Gwiazda 1994 9
  Paliwoda Szymon MLKS Solec Kuj. 1995 9
  Zawadziński Paweł Emdek 1998 9
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA