Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień40
miesiąc291
wszystkie328446

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow I WTK Żaków
I WTK Żaków 11/12 Drukuj

 

     

I WTK Żaków
2.10.2011    Laskowice
Lp. Nazwisko Imię  Klub ur. I
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 50
2. Jarząbkowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 47
3. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 44
4. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 42
5. Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 Włocławek 2001 40
6. Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 39
7. Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 38
8. Czapiewski Iwo Tytan 65 Bydgoszcz 2001 36
9-12 Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz 2002 33
  Słoma  Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 33
  Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 33
  Deja Dominik Olimpia Grudziądz 2001 33
13-16 Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 28
  Palmowski Dominik LUKS Chełmno 2002 28
  Kwiatkowski Marcel Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28
  Szczepaniak Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28
17-24 Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 20
  Lutowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 20
  Nowarkiewicz Jakub Krajna Sępólno 2001 20
  Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz 2002 20
  Frąckiewicz Adam Tytan 65 Bydgoszcz 2002 20
  Szczepaniak Mikołaj Tytan 65 Bydgoszcz 2001 20
  Gończewski Maciej Olimpia Grudziądz 2001 20
  Rumiński Hubert Piast Łasin 2001 20
25-32 Błachnio Piotr Piast Łasin 2004 11
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2003 11
  Borlik Tymoteusz ULKS Kamień Kr. 2002 11
  Cichoracki Miłosz Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 11
  Najdowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 11
  Woźnica Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 2002 11
  Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 11
  Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 11
33-42 Nikolaus Miłosz UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Skotarczak Mikołaj Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 6
  Pawlikowski Paweł UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Dorsch   UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 6
  Ziółkowski Radosław UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 6
  Koniarski Kacper UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Drężek Błażej UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Polak Wojciech Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA