Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzie20
miesi帷434
wszystkie322371

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow M這dziczki po I WTK
M這dziczki po I WTK 11/12 Drukuj

     

Po I WTK  M這dziczek

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

1.

Hennig

Katarzyna

LUKS Che軛no

1999

118

2.

Dziadkowiec

Aneta

LUKS Che軛no

1999

106

3.

Koco

Sandra

LUKS Che軛no

2000

106

4.

Szczuka

Agata

LUKS Che軛no

2000

96

5.

B豉瞠jewicz

Zuzanna

LUKS Che軛no

2001

86

6.

υ篡雟ka

Agata

UZTS Barcin

2000

50

7.

Szymczak

Julia

IKTS Note

2000

50

8.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

42

9.

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Note

1999

39

10.

Rink

Oliwia

Krajna

1999

38

11.

Siwiec

Daria

IKTS Note

2000

36

12-15

Ka豉

Julia

Krajna

2001

33

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Che軛no

2000

33

 

Jeziorowska

Oliwia

IKTS Note

1999

33

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

33

16-19

Tobolska

Magdalena

Kusy

1999

28

 

Rumi雟ka

Izabela

Kusy

1999

28

 

Adamska

Wiktoria

Tytan

2002

28

 

Duszy雟ka

Dominika

Tytan

2001

28

20-27

P豉chta

Weronika

LUKS Che軛no

2002

20

 

Piór

Patrycja

Kusy

1999

20

 

Stosik

Dominika

Kusy

2000

20

 

Zara

Wioletta

Kusy

1999

20

 

Pu豉czewska

Aleksandra

Sokó

1999

20

 

Partyka

Weronika

Kusy

2000

20

 

Sikorska

Zuzanna

Tytan

2002

20

 

Wollermann

Patrycja

ULKS Kamie Kr.

2000

20

28-35

Weso這wska

Julia

Kusy

2000

11

 

Suchocka

Oliwia

Sokó

1999

11

 

Sikorska

Julia

Tytan

2004

11

 

Rybacka

Patrycja

Krajna

2001

11

 

Krukowska

Antonina

LUKS Che軛no

2002

11

 

Lichocka

Antonina

Tytan

2001

11

 

Suchocka

Alicja

Kusy

2000

11

 

Urba雟ka

Martyna

Sokó

1999

11

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA