Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień51
miesiąc421
wszystkie327165

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 11/12 Drukuj

 

     
Seniorzy po I WTK 11-12
L.p Nazwisko Imię Klub ur. II III MW+MP I Razem
1. Such Bartosz Olimpia Grudziądz 83 275 247 400  275 1197
2. Gołębiowski Mateusz Olimpia Grudziądz 90 220 300 160

 220

900
3. Dyjas Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 95 195 100 83 145 523
4. Kulpa Konrad Elektryk Maximus Broker Toruń 94 90 90 120 190 490
5. Kaczmarek Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 71 100   160 85 345
6. Bajer Kazimierz LUKS Chełmno 82 81 90 115   286
7. Adamiak Grzegorz Elektryk Maximus Broker Toruń 71   85 120 74 279
8. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 30 60 110 70 270
9. Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 74 40 98 53 265
10. Paga Paweł  Piast Łasin 68 63 63 83 53 262
11. Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 94 77 53 63 68 261
12. Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 53 40 105 62 260
13. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 40 77 83 53 253
14. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 68 68 63 53 252
15. Piotrowski Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 69 40 81 92 25 238
16. Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 70 60 63 40 233
17. Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 60 25 83 62 230
18. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 53 53 83 17 206
19. Piński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 69     143 62 205
20. Lach Marcin Krajna Sępólno 77     163 40 203
21. Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 53 40 83 25 201
22. Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 40 74 46 40 200
23. Maruszak Piotr Elektryk Maximus Broker Toruń 95 40 40 46 72 198
24. Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 40 53 63 40 196
25. Polaszek Szymon Elektryk Maximus Broker Toruń 88 85   98   183
26. Rybak Tomasz Kusy Laskowice 81   70 63 40 173
27. Piotrowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 96   40 63 62 165
28. Łukaszewski Krystian Piast Kruszwica 87 40 25 63 25 153
29. Wojewódka Michał Piast Kruszwica 74 25 65 63   153
30. Wasilewski Adam Emdek Bydgoszcz 87 25 40 83   148
31. Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 53 17 46 25 141
32. Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95 25 25 46 40 136
33. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77   53   77 130
34. Kurtyka Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 95 17 40 46 17 120
35. Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 17 25 46 25 113
36. Szmańda Marcin Krajna Sępólno 92 25 17 46 17 105
37. Celmer Tomasz Unia Choceń 72 25   46 17 88
38. Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83   40   25 65
39. Desselberger Andrzej Unia Choceń 69 40     25 65
40. Derkowski Arkadiusz Elektryk Maximus Broker Toruń 88 60       60
41. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98   17   40 57
42. Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 17 17   17 51
43. Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 25     17 42
44. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 98   25   17 42
45. Khun Tomasz Tytan Bydgoszcz   25     17 42
46. Gawłowski Maciej UKS 22 Włocławek 93 17 25     42
47. Pakulski Artur UKS 22 Włocławek 86 25 17     42
48. Murawski Daniel Gwiazda Bydgoszcz 83       40 40
49-50 Pakulski Mateusz Unia Choceń 93 17     17 34
  Bilski Damian Tytan Bydgoszcz 92 17     17 34
51-53 Otto Jakub Kusy Laskowice 95 17 17     34
  Zdziebłowski Łukasz UKS 22 Włocławek 89 17 17     34
  Rybka Eligiusz Krajna Sępólno 89 17 17     34
54 Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75       25 25
55-56 Słaby Paweł Kusy Laskowice 95   25     25
  Lica Marcin Krajna Sępólno 79   25     25
57-72 Maciaszek Piotr Krajna Sępólno 93       17 17
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kraj. 93       17 17
  Wiśniewski Rafał Elektryk Maximus Broker Toruń 93       17 17
  Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 98       17 17
  Skorupski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 78       17 17
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95       17 17
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 94       17 17
  Makowski Kacper Piast Łasin 98       17 17
  Wesołowski Filip Piast Łasin 98       17 17
  Golimowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 92       17 17
  Derengowski Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 90       17 17
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95       17 17
  Warda Krzysztof Tytan 65 Bydgoszcz 93       17 17
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95       17 17
  Samul Ktystian Krajna Sępólno 93       17 17
  Chabowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 76       17 17
73-75 Sobociński Ryszard GOK Rogóźno 89   17     17
  Prochorowicz Paweł Olimpia Grudziądz 86   17     17
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97   17     17
76-79 Mizera Dawid Piast Kruszwica 89 17       17
  Majewski Tomasz Piast Kruszwica 68 17       17
  Wojtasik Krzysztof Piast Kruszwica 87 17       17
  Wrotniak Krystian Olimpia Grudziądz 95 17       17
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA