Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień51
miesiąc421
wszystkie327165

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Seniorki po I WTK
Seniorki po I WTK 11/12 Drukuj

 

     
Seniorki po I WTK 2011-12
L.p Nazwisko Imię Klub ur. II III MW+MP I Razem
1. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 81 170 115 85 451
2. Olendzka Aneta IKTS Noteć 1988 150   160 100 410
3. Kaszuba Agata IKTS Noteć 1992 85 85 110 74 354
4. Kowal Anna UZTS Barcin 1987 62 100 107 81 350
5. Szulc Adrianna IKTS Noteć 1990 74 81 120 72 347
6. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 77 77 105 70 329
7. Derkowska Monika AZS UMK Toruń 1991 70 70 98 77 315
8. Palacz Katarzyna IKTS Noteć 1994 72 72 83 53 280
9. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 65 63 83 68 279
10. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 59 53 98 63 273
11. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 61 59 83 60 263
12. Łuszczek Iwona IKTS Noteć 1995 68 68 83 40 259
13. Moskal Agnieszka LUKS Chełmno 1987   74 83 65 222
14. Bobrowska Irena AZS UMK Toruń 1982   65 98 53 216
15. Ciemna Natalia IKTS Noteć 1997   53 83 60 196
16. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 40 40 63 53 196
17. Duda Joanna IKTS Noteć 1997 48 40 83 25 196
18. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 53 53 63 25 194
19-20 Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 40 40 63 40 183
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 40 40 63 40 183
21. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 40 40 63 40 183
22. Bukolt Beata Krajna Sępólno 1989   61 83 25 169
23. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 40 40 63 25 168
24. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 63   98   161
25. Jędrzejewska Anna IKTS Noteć 1996 57   63 40 160
26. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998   40 63 25 128
27. Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 50   52   102
28. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 44     25 69
29. Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995       53 53
30. Woźnicka Magdalena Start Lubraniec 1994   53     53
31. Nawrocka Aleksandra UZTS Barcin 1999 46       46
32-34 Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995       40 40
  Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996       40 40
  Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999       40 40
35. Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995   40     40
36. Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997       25 25
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA