Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Juniorzy po I WTK
Juniorzy po I WTK 11/12 Drukuj

     

Po  I WTK Juniorów

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Kulpa

Konrad

Elektryk

1994

238

2.

Dyjas

Jakub

Elektryk

1995

198

3.

Dzikowski

Mateusz

LUKS Chełmno

1994

178

4.

Woskowicz

Marcin

LUKS Chełmno

1994

144

5.

Dziamba

Robert

LUKS Chełmno

1994

73

6.

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

1996

73

7.

Piotrowski

Paweł

Elektryk

1996

73

8.

Lisowski

Daniel

Emdek

1994

70

9.

Adamczyk

Paweł

Olimpia

1995

66

10.

Maruszak

Piotr

Elektryk

1995

54

11-12

Mojka

Piotr

ULKS Kamień

1994

52

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

52

13-16

Michalczewski

Marcin

Krajna

1995

47

 

Kurtyka

Tomasz

Elektryk

1995

47

 

Makowski

Kacper

Piast Łasin

1998

47

 

Muzal

Piotr

Olimpia

1994

47

17-20

Flisiak

Hubert

Elektryk

1996

39

 

Szempliński

Kamil

Olimpia

1994

39

 

Otto

Jakub

Kusy

1995

39

 

Sieracki

Damian

Gwiazda

1995

39

21-28

Lisiecki

Mateusz

UZTS Barcin

1994

28

 

Węderlich

Damian

Elektryk

1998

28

 

Kawalerski

Dawid

Sokół

1995

28

 

Karpus

Bartosz

Piast Łasin

1997

28

 

Przybyłka

Wiktor

Krajna

1995

28

 

Słaby

Paweł

Kusy

1995

28

 

Wesołowski

Filip

Piast Łasin

1998

28

 

Strychalski

Filip

Tytan

1998

28

29-36

Nowak

Patryk

Sokół

1997

16

 

Chojecki

Jakub

Elektryk

1998

16

 

Żak

Łukasz

Emdek

1996

16

 

Kapuściński

Fabian

Kusy

1997

16

 

Byczkowski

Michał

Emdek

1998

16

 

Piórkowski

Krystian

MLKS Solec Kuj.

1995

16

 

Sadowski

Jacek

Kusy

1994

16

 

Kawczyński

Radosław

Sokół

1994

16

37-52

Jędrzejczak

Dawid

Sokół

1995

10

 

Komisarek

Mikołaj

LUKS Chełmno

1995

10

 

Kalaczyński

Szymon

Emdek

1999

10

 

Modliborski

Tomasz

Olimpia

1997

10

 

Kawczyński

Kacper

Sokół

1997

10

 

Czysz

Łukasz

Emdek

1996

10

 

Borlik

Borys

ULKS Kamień Kr.

1996

10

 

Środoń

Tyberiusz

Sokół

1994

10

 

Stypka

Błażej

Gwiazda

1996

10

 

Thomas

Jacek

Krajna

2000

10

 

Rajca

Rafał

Sokół

1995

10

 

Gotowalski

Szymon

Sokół

1999

10

 

Wiśniewski

Łukasz

Kusy

1997

10

 

Konieczka

Jonatan

Kusy

1998

10

 

Słaby

Mateusz

Kusy

1998

10

 

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda

1996

10

53-57

Rutkowski

Marek

Kusy

1997

9

 

Kaczmarek

Jarosław

ULKS Kamień Kr.

1998

9

 

Jankowiak

Damian

Gwiazda

1994

9

 

Paliwoda

Szymon

MLKS Solec Kuj.

1995

9

 

Zawadziński

Paweł

Emdek

1998

9

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA