Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 11/12 Drukuj

 

     

II WTK Kadetów
04.12.2011 Gniewkowo        
L.p Nazwisko Imię Klub  ur. Pkt awans do II OTK
1. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 60
2. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998 57
3. Strychalski Filip Tytan 65 Bydgoszcz 1998 54
4. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 52
5. Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń  1998 50
6. Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 48
7. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 46
8. Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 1997 44
9-12 Chojecki Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń  1998 40
  Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 40
  Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 40
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 40
13-16 Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1997 33
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997 33
  Rutkowski Marek Kusy Laskowice 1997 33
  Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 33
17-24 Szymański  Paweł Olimpia Grudziądz 2000 24
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999 24
  Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 24
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 24
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 24
  Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 24
  Kapuścinski Fabian Kusy Laskowice 1997 24
  Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 24
25-32 Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 13
  Młodzik Szymon Krajna Sępólno 1998 13
  Błachowicz Jan Kusy Laskowice 1998 13
  Dankowski Rafał Start Lubraniec 1997 13
  Malicki Tomasz Olimpia Grudziądz 2000 13
  Strykowski Paweł Tytan 65 Bydgoszcz 1998 13
  Frączak  Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997 13
  Majchrzak Michał Tytan 65 Bydgoszcz 1999 13
33-48 Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 8
  Kwasigroch Damian Kusy Laskowice 1999 8
  Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999 8
  Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 8
  Smoliński Krzysztof Opatrunki Toruń 1998 8
  Dąbrowski Szymon Piast Kruszwica 2001 8
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 8
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 8
  Suchocki Sebastian Sokół Gniewkowo 2000 8
  Szyc Mikołaj Niestowarzyszony 1997 8
  Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997 8
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2004 8
  Szyc Hubert Niestowarzyszony 2002 8
  Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001 8
  Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 8
  Opoczyński Patryk Tytan 65 Bydgoszcz 1998 8
49-54 Szyc Mateusz Niestowarzyszony 1999 7
  Grzelka Natan ULKS Kamień Kr. 1997 7
  Wieczyński Łukasz Opatrunki Toruń 1999 7
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 7
  Lewandowski Sebastian Tytan 65 Bydgoszcz 1999 7
  Wieczyński Jan Opatrunki Toruń 2001 7
 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA