Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień51
miesiąc421
wszystkie327165

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow II WTK Kadetek
II WTK Kadetek 11/12 Drukuj

 

       
II WTK Kadetek
04.12.2011 Gniewkowo
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 60 awans do II OTK
2. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 57
3. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 54
4. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 52
5. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 50
6. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 48
7. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 46
8. Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 44
9-12 Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 40
  Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 40
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 40
  Błazejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 40
13-16 Baśniak Marika Piast Kruszwica 1998 33
  Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 33
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 33
  Kwiatkowska Marita IKTS Noteć Inowrocław 2003 33
17-24 Urbańska Martyna Sokół Gniewkowo 1999 24
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 24
  Pułaczewska Aleksandra Sokół Gniewkowo 1999 24
  Siwiec Daria IKTS Noteć Inowrocław 1999 24
  Mizera Justyna Piast Kruszwica 1997 24
  Baśniak Kinga Piast Kruszwica 2000 24
  Suchocka Oliwia Sokół Gniewkowo 1999 24
  Dąbrowska Lucyna Piast Kruszwica 1999 24
25-26 Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 16
  Bargiel Alicja Sokół Gniewkowo 1997 16
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA