Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień48
miesiąc549
wszystkie323851

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow II WTK Seniorów
II WTK Seniorów 11/12 Drukuj

 

    
II WTK Seniorów
27.11.2011 Grudziądz
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Kaczmarek Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 71 90
2. Dyjas Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 95 85
3. Adamiak Grzegorz Elektryk Maximus Broker Toruń 71 81
4. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 77
5. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 74
6. Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 72
7. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 70
8. Piotrowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 96 68
9. Wojewódka Michał Piast Kruszwica 74 65
10. Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83 63
11-12 Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 60
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 60
13-16 Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 53
  Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 53
  Maruszak Piotr Elektryk Maximus Broker Toruń 95 53
  Rybak Tomasz Kusy Laskowice 81 53
17-24 Lach Marcin Krajna Sępólno 77 40
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 40
  Flisiak Hubert Elektryk Maximus Broker Toruń 96 40
  Piotrowski Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 69 40
  Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 40
  Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 40
  Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 40
  Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 40
25-32 Rogowski Piotr Krajna Sępólno 73 25
  Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 25
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 25
  Lipowski Daniel Kusy Laskowice 70 25
  Wiśniewski Rafał Elektryk Maximus Broker Toruń 93 25
  Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 98 25
  Kurtyka Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 95 25
  Sobociński Ryszard GOK Rogóźno 89 25
33-40 Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97 18
  Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 96 18
  Kaliszewski Jacek Rogóźno   18
  Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 98 18
  Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75 18
  Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 18
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 97 18
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95 18
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA