Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow II WTK Seniorek
II WTK Seniorek 11/12 Drukuj

 

     
II WTK  Seniorek
27.11.2011 Inowrocław
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Kaszuba Agata IKTS Noteć 1992 90 awans do II OTK
2. Szulc Adrianna IKTS Noteć 1990 85
3. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 81
4. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 77
5. Palacz Katarzyna IKTS Noteć 1994 74
6. Kowal Anna UZTS Barcin 1987 72
7. Olendzka Aneta IKTS Noteć 1988 70
8. Łuszczek Iwona IKTS Noteć 1995 68
9. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 65
10. Derkowska Monika AZS UMK Toruń 1991 63
11-12 Ciemna Natalia IKTS Noteć 1997 60
  Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 60
13-16 Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 52
  Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 52
  Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 52
  Duda Joanna IKTS Noteć 1997 52
17-23 Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 47
  Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć 1999 47
  Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć 1999 47
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 47
  Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 47
  Jędrzejewska Anna IKTS Noteć 1996 47
  Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996 47
           
  Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 49
  Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 10
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 47
  Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 49
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 42

 

 

 

                    
zawodniczki: Hennig, Dziadkowiec Aneta, Błażejewicz, Szczuka, Kocoń        
 uczestniczyły w II OTK Młodziczek        
Otrzymują średną punktów z 4 ostatnich turniejów.        
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA