Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzień100
miesiąc434
wszystkie325776

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow II WTK Juniorów
II WTK Juniorów 11/12 Drukuj

     

II WTK Juniorów

30.10.2011 Gniewkowo

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Piotrowski

Paweł

Elektryk Maximus Broker Toruń

1996

70

2.

Lisowski

Daniel

Emdek Bydgoszcz

1994

66

3.

Dziamba

Robert

LUKS Chełmno

1994

62

4.

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

1995

59

5.

Maruszak

Piotr

Elektryk Maximus Broker Toruń

1995

57

6.

Mojka

Piotr

ULKS Kamień Kr.

1994

55

7-8

Makowski

Kacper

Piast Łasin

1998

52

 

Otto

Jakub

Kusy Laskowice

1995

52

9-12

Szczuka

Kamil

LUKS Chełmno

1996

47

 

Lisiecki

Mateusz

UZTS Barcin

1994

47

 

Słaby

Paweł

Kusy Laskowice

1995

47

 

Sieracki

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

1995

47

13-16

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

1994

39

 

Michalczewski

Marcin

Krajna Sępólno

1995

39

 

Kurtyka

Tomasz

Elektryk Maximus Broker Toruń

1995

39

 

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

39

17-24

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

1995

28

 

Flisiak

Hubert

Elektryk Maximus Broker Toruń

1996

28

 

Komisarek

Mikołaj

LUKS Chełmno

1995

28

 

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

1994

28

 

Węderlich

Damian

Elektryk Maximus Broker Toruń

1998

28

 

Piotrowski

Mikołaj

Emdek Bydgoszcz

1998

28

 

Strychalski

Filip

Tytan 65 Bydgoszcz

1998

28

 

Sadowski

Jacek

Kusy Laskowice

1994

28

25-32

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

16

 

Rajca

Rafał

Sokół Gniewkowo

1995

16

 

Kapuściński

Fabian

Kusy Laskowice

1997

16

 

Chojecki

Jakub

Elektryk Maximus Broker Toruń

1998

16

 

Czysz

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

1996

16

 

Kawalerski

Dawid

Sokół Gniewkowo

1995

16

 

Nowak

Patryk

Sokół Gniewkowo

1997

16

 

Paliwoda

Szymon

MLKS Solec Kuj.

1995

16

33-48

Jędrzejczak

Dawid

Sokół Gniewkowo

1995

10

 

Karpus

Bartosz

Piast Łasin

1997

10

 

Kuls

Sebastian

Piast Kruszwica

1994

10

 

Papis

Patryk

LZS Jastrzębie

1996

10

 

Kawczyński

Kacper

Sokół Gniewkowo

1997

10

 

Wiśniewski

Łukasz

Kusy Laskowice

1997

10

 

Kaczmarek

Jarosław

ULKS Kamień Kr.

1998

10

 

Kawczyński

Radosław

Sokół Gniewkowo

1994

10

 

Gotowalski

Szymon

Sokół Gniewkowo

1999

10

 

Śnieżek

Patryk

Piast Łasin

1997

10

 

Wesołowski

Filip

Piast Łasin

1998

10

 

Żak

Łukasz

Emdek Bydgoszcz

1996

10

 

Piórkowski

Krystian

MLKS Solec Kuj.

1995

10

 

Stypka

Błażej

Gwiazda Bydgoszcz

1996

10

 

Miloch

Wojciech

Kusy Laskowice

1997

10

 

Kalaczyński

Szymon

Emdek Bydgoszcz

1999

10

49-60

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

1996

8

 

Słaby

Mateusz

Kusy Laskowice

1998

8

 

Borlik

Borys

ULKS Kamień Kr.

1996

8

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

8

 

Kała

Artur

Krajna Sępólno

1999

8

 

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

1996

8

 

Konieczka

Jonatan

Kusy Laskowice

1998

8

 

Rybka

Mateusz

ULKS Kamień Kr.

1996

8

 

Jankowiak

Damian

Gwiazda Bydgoszcz

1994

8

 

Rydzyński

Dawid

LZS Jastrzębie

1996

8

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

8

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

8

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA