Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień51
miesiąc421
wszystkie327165

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow II WTK Juniorek
II WTK Juniorek 11/12 Drukuj

     

II WTK Juniorek

30.10.2011 Gniewkowo

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

1.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

70

2.

Łuszczek

Iwona

IKTS Noteć Inowrocław

1995

66

3.

Nawrocka

Klaudia

UZTS Barcin

1997

62

4.

Olszanowska

Joanna

UZTS Barcin

1996

59

5.

Pakulska

Aleksandra

Start Lubraniec

1994

57

6.

Suchomska

Barbara

Kusy Laskowice

1995

55

7.

Rogińska

Paulina

Start Lubraniec

1996

53

8.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

51

9-12

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

47

 

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

47

 

Dziadkowiec

Aneta

LUKS Chełmno

1999

47

 

Fiedurek

Agata

Kusy Laskowice

1996

47

13-16

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

39

 

Duda

Joanna

IKTS Noteć Inowrocław

1997

39

 

Jędrzejewska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

1996

39

 

Śliwa

Martyna

Kusy Laskowice

1996

39

17-24

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

28

 

Janeczek

Katarzyna

LUKS Chełmno

1995

28

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

28

 

Kocoń

Sandra

LUKS Chełmno

2000

28

 

Pietrzak

Kinga

Sokół Gniewkowo

1995

28

 

Ciesielska

Sylwia

Start Lubraniec

1995

28

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

28

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

28

25-32

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

16

 

Jędrzejewska

Kinga

Pogoń Mogilno

1996

16

 

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1999

16

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

16

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

16

 

Jeziorowska

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

1999

16

 

Dąbrowska

Lucyna

Piast Kruszwica

1999

16

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

16

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA