Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj23
tydzień51
miesiąc421
wszystkie327165

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow II WTK Żaków
II WTK Żaków 11/12 Drukuj

 

 

                                                                                  II WTK Żaków

      17.12.2011 Barcin

    
Lp. Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 50
2. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 47
3. Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 Włocławek 2001 44
4. Jarząbkowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 42
5. Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 40
6. Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz 2002 39
7. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 38
8. Czapiewski Iwo Tytan 65 Bydgoszcz 2001 36
9. Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 35
10. Deja Dominik Olimpia Grudziądz 2001 34
11. Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 32
12. Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 31
13-16 Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 28
  Szczepaniak Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28
  Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001 28
  Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz 2002 28
17-24 Szczepaniak Mikołaj Tytan 65 Bydgoszcz 2001 20
  Nowarkiewicz Jakub Krajna Sępólno 2001 20
  Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001 20
  Gończewski Maciej Olimpia Grudziądz 2001 20
  Frąckiewicz Adam Tytan 65 Bydgoszcz 2002 20
  Skotarczak Mikołaj Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 20
  Dąbrowski Szymon Piast Kruszwica 2001 20
  Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003 20
25-32 Ziółkowski Radosław UKS Kusy Laskowice 2001 11
  Dorsch Paweł UKS Kusy Laskowice 2001 11
  Drężek Błażej UKS Kusy Laskowice 2001 11
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 11
  Pawlikowski Paweł UKS Kusy Laskowice 2001 11
  Woźnica Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 2002 11
  Sokalski Bartosz Emdek Bydgoszcz 2001 11
  Lutowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 11
33-48 Pilarski Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz 2002 6
  Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002 6
  Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 6
  Nikolaus Miłosz UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Dończyk Dawid Tytan 65 Bydgoszcz 2002 6
  Kokoszko Piotr Krajna Sępólno 2001 6
  Rumiński Hubert Piast Łasin 2001 6
  Jandernal Nikodem Olimpia Grudziądz 2003 6
  Koniarski Kacper UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Michalczyk Hubert Piast Łasin 2002 6
  Najdowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 6
  Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 6
  Majewski Bartosz Tytan 65 Bydgoszcz 2002 6
  Rutkowski Kacper Piast Łasin 2001 6
  Włodarczyk Kacper Sokół Gniewkowo 2003 6
  Walter Kacper Olimpia Grudziądz 2003 6
49-52 Żmudziński Bartosz Sokół Gniewkowo 2004 5
  Marnocha Patryk Sokół Gniewkowo 2003 5
  Forgiel Karol UZTS Barcin 2004 5
  Szymański Jan Start Lubraniec 2002 5
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA