Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzień100
miesiąc434
wszystkie325776

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Skrzat po II WTK
Skrzat po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po II WTK Skrzatów
L.p Nazwisko Imię Klub ur I II Raz.
1. Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 50 50 100
2. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 47 47 94
3. Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 44 44 88
4. Majchrzak Aleksander UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2004 39 42 81
5. Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003 42 39 81
6. Szczepaniak Mikołaj UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003 40 40 80
7. Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 38 37 75
8. Błachnio Piotr Piast Łasin 2004 35 37 72
9. Skotarczyk Mikołaj Elektryk Toruń 2004 36 33 69
10. Zaborowski Konrad LUKS Chełmno 2004 32 33 65
11. Zakrzewski Bartłomiej Sokół Gniewkowo 2004 34 20 54
12. Forgiel Karol UZTS Barcin 2004 31 20 51
13-14 Goździalski Łukasz LUKS Chełmno 2003   33 33
  Paczkowski Rafał Emdek Bydgoszcz 2003   33 33
15-18 Włodarczyk Kacper Sokół Gniewkowo 2003   28 28
  Marnocha Patryk Sokół Gniewkowo 2003   28 28
  Walter Kacper Olimpia Grudziądz 2003   28 28
  Kubiak Jędrzej LUKS Chełmno 2003   28 28
19-24 Zdunowski Kacper UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003   20 20
  Wilk Tomasz Emdek Bydgoszcz 2003   20 20
  Pawłowski Dawid LUKS Chełmno 2004   20 20
  Lewandowski Bartosz UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003   20 20
  Grabowski Dominik UKS Tytan 65 Bydgoszcz 2003   20 20
  Jendernal Nikodem Olimpia Grudziądz 2003   20 20
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA