Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień0
miesiąc501
wszystkie323803

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po II WTK Kadetów
L.p Nazwisko Imię Klub  ur. I II Razem
1. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 96 100 196
2. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 60 61 121
3. Piotrowski Mikołaj Emdek 1998 54 57 111
4. Strychalski Filip Tytan 65 1998 50 54 104
5. Węderlich Damian Elektryk 1998 52 50 102
6. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 48 52 100
7. Chrubczyński Kamil Emdek 1998 46 46 92
8. Byczkowski Michał Emdek 1998 40 48 88
9. Chojecki Jakub Elektryk 1998 44 40 84
10. Zawadziński Paweł Emdek 1998 40 40 80
11. Modliborski Tomasz Olimpia 1997 33 44 77
12-13 Miloch Wojciech Kusy 1997 33 33 66
  Rutkowski Marek Kusy 1997 33 33 66
14-15 Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 24 40 64
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 24 40 64
16. Kapuścinski Fabian Kusy 1997 40 24 64
17-18 Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 24 33 57
  Konieczka Jonatan Kusy 1997 24 33 57
19. Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 40   40
20-24 Kała Artur Krajna 1999 13 24 37
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 13 24 37
  Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 13 24 37
  Jackowiak Karol Emdek 2000 13 24 37
  Drzycimski Karol Kusy 1999 13 24 37
25. Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 24 13 37
26. Słaby Mateusz Kusy 1997 33   33
27-28 Olszewski Marcin Emdek 2001 8 24 32
  Szymański Paweł Olimpia 2000 8 24 32
29. Thomas Jacek Krajna 2000 24 8 32
30. Kołodziejczak Kamil Kusy 1997 24   24
31. Wiśniewski Łukasz Kusy 1997 24   24
32-35 Strykowski Paweł Tytan 65 1998 8 13 21
  Błachowicz Jan Kusy 1998 8 13 21
  Młodzik Szymon Krajna 1998 8 13 21
  Malicki Tomasz Olimpia 2000 8 13 21
36. Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999 13 8 21
37-38 Stypka Filip Gwiazda 2001 8 8 16
  Winowiecki Przemysław Krajna 2000 8 8 16
39-40 Błachowicz Mateusz Kusy 1997 13   13
  Błachowicz Konrad Kusy 1997 13   13
41-43 Dankowski Rafał Start Lubraniec 1997   13 13
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997   13 13
  Majchrzak Michał Tytan 65 Bydgoszcz 1999   13 13
44-55 Kwasigroch Damian Kusy Laskowice 1999   8 8
  Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003   8 8
  Smoliński Krzysztof Opatrunki Toruń 1998   8 8
  Dąbrowski Szymon Piast Kruszwica 2001   8 8
  Suchocki Sebastian Sokół Gniewkowo 2000   8 8
  Szyc Mikołaj Niestowarzyszony 1997   8 8
  Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997   8 8
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2004   8 8
  Szyc Hubert Niestowarzyszony 2002   8 8
  Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001   8 8
  Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998   8 8
  Opoczyński Patryk Tytan 65 Bydgoszcz 1998   8 8
56-57 Liwak Michał Gwiazda 1998 8   8
  Sęk Artur Piast Kruszwica 1999 8   8
58-63 Szyc Mateusz Niestowarzyszony 1999   7 7
  Grzelka Natan ULKS Kamień Kr. 1997   7 7
  Wieczyński Łukasz Opatrunki Toruń 1999   7 7
  Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999   7 7
  Lewandowski Sebastian Tytan 65 Bydgoszcz 1999   7 7
  Wieczyński Jan Opatrunki Toruń 2001   7 7
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA