Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzień167
miesiąc401
wszystkie322338

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Kadetki po II WTK
Kadetki po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po II WTK Kadetek
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II Razem
1. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 133  148 281
2. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 82  83 165
3. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 74 54 128
4. Szczuka Agata LUKS Chełmno 1999 50 72 122
5. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 2000 57 57 114
6. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 54 52 106
7. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 46 48 94
8. Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 52 40 92
9. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 40 50 90
10. Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 40 44 84
11. Błazejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 40 40 80
12. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 33 40 73
13. Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 33 40 73
14. Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 33 33 66
15. Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 40 24 64
16-18 Baśniak Marika Piast Kruszwica 1998 24 33 57
  Kwiatkowska Marita IKTS Noteć Inowrocław 2003 24 33 57
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 24 33 57
19. Mizera Justyna Piast Kruszwica 1997 33 24 57
20-22 Siwiec Daria IKTS Noteć Inowrocław 1999 24 24 48
  Dąbrowska Lucyna Piast Kruszwica 1999 24 24 48
  Urbańska Martyna Sokół Gniewkowo 1999 24 24 48
23. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000   46 46
24. Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 44   44
25. Pułaczewska Aleksandra Sokół Gniewkowo 1999 15 24 39
26. Bargiel Alicja Sokół Gniewkowo 1997 15 16 31
27-28 Baśniak Kinga Piast Kruszwica 2000   24 24
  Suchocka Oliwia Sokół Gniewkowo 1999   24 24
29-30 Kała Julia Krajna Sępólno 2001 24   24
  Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć Inowrocław 1999 24   24
31. Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001   16 16
32. Bojdo Kinga Tytan 65 Bydgoszcz 1997 15   15
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA