Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzie39
miesi帷290
wszystkie328445

Go軼imy

Odwiedza nas 2 go軼i
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow M這dzicy po II WTK
M這dzicy po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po II WTK M這dzików
L.p Nazwisko Imi Klub ur. I II Razem
1. Jaszewski Pawe Piast ζsin 1999 75  65 140
2. Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 50 66 116
3. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 47 47 94
4. Malicki Tomasz Olimpia Grudzi康z 2000 44 44 88
5. Gotowalski Szymon Sokó Gniewkowo 1999 42 42 84
6. Szyma雟ki Pawe Olimpia Grudzi康z 2000 33 39 72
7. Kalaczy雟ki Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 39 33 72
8. Thomas Jacek Krajna S瘼ólno 2000 38 33 71
9. Ka豉 Artur Krajna S瘼ólno 1999 36 33 69
10. Drzycimski Karol Kusy Laskowice 1999 33 33 66
11. Janowicz Kasper UKS 22 W這c豉wek 2000 28 37 65
12. Majchrzak Micha Tytan 65 Bydgoszcz 1999 33 28 61
13. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 20 39 59
14. Janaszkiewicz Jakub Tytan 65 Bydgoszcz 1999 33 20 53
15. Ko這dziejczak Sebastian Kusy Laskowice 1999 20 28 48
16. Winowiecki Przemys豉w Krajna S瘼ólno 2000 28 20 48
17-20 Brunke Jan Tytan 65 Bydgoszcz 1999 20 20 40
  Jarz帳kowski Pawe Elektryk Maximus Broker Toru 2002 20 20 40
  Morawski Jakub UKS 22 W這c豉wek 2000 20 20 40
  Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toru 2002 20 20 40
21. Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 W這c豉wek 2001 11 28 39
22. 真rner Piotr Gwiazda Bydgoszcz 2000 28 11 39
23. S這mski Bartosz LZS Jastrz瑿ie 1999   37 37
24. Behrend Karol Olimpia Grudzi康z 2000 28 6 34
25. Winklarz Mateusz Kusy Laskowice 1999 11 20 31
26. S這ma Robert Elektryk Maximus Broker Toru 1999   28 28
27. Werkowski Kamil Kusy Laskowice 1999 20 6 26
28. Szynka Jakub Gwiazda Bydgoszcz 1999 11 11 22
29. 奸usarek Jakub Piast Kruszwica 1999   20 20
30. Witkowski Kamil Kusy Laskowice 1999 20   20
31-34 Koniarski Pawe Kusy Laskowice 2000 6 11 17
  Nikiel Marcin Kusy Laskowice 2000 6 11 17
  S這ma Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toru 2001 6 11 17
  Rakowski Stanis豉w Kusy Laskowice 1999 6 11 17
35-36 Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toru 2003 11 6 17
  Kruczkowski Micha Kusy Laskowice 1999 11 6 17
37 Lema雟ki Stanis豉w Krajna S瘼ólno 2003 5 11 16
38. Majewski Dawid Kusy Laskowice 1999 11 4 15
39-43 Wi郾iewski Patryk Elektryk Maximus Broker Toru 2000 6 6 12
  Kali雟ki Marcin Elektryk Maximus Broker Toru 1999 6 6 12
  Szczepaniak Mi這sz Tytan 65 Bydgoszcz 2001 6 6 12
  Kanabaj Damian Kusy Laskowice 2000 6 6 12
  Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000 6 6 12
44. Cio趾owski Pawe Olimpia Grudzi康z 2002   11 11
45. Trzebiatowski Gracjan Kusy Laskowice 2000 5 6 11
46-47 Czapiewski Iwo Tytan 65 Bydgoszcz 2001 11   11
  Kwasigroch Damian Kusy Laskowice 1999 11   11
48-52 Piotrowski Sebastian Gwiazda Bydgoszcz 1999 6 4 10
  Frankowski Kacper Kusy Laskowice 1999 6 4 10
  Rosó Mi這sz Kusy Laskowice 2000 6 4 10
  Wydef Daniel Kusy Laskowice 2000 6 4 10
  Kopczyk Dawid LUKS Che軛no 2002 6 4 10
53-54 Szczepaniak Miko豉j Tytan 65 Bydgoszcz 2003 5 4 9
  Suchocki Sebastian Sokó Gniewkowo 2000 5 4 9
55-60 Falkowski Filip LZS Jastrz瑿ie 1999   6 6
  Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001   6 6
  Tamo Rados豉w Elektryk Maximus Broker Toru 1999   6 6
  D帳rowski Szymon Piast Kruszwica 1999   6 6
  Tobolski Krzysztof Olimpia Grudzi康z 2000   6 6
  Wo幡iak Bart這miej Start Lubraniec 2001   6 6
61-62 安ierczy雟ki Miko豉j Kusy Laskowice 1999 6   6
  Skotarczyk Wiktor Elektryk Maximus Broker Toru 1999 6   6
63-64 Ligmanowski Aleksander Kusy Laskowice 2000 5   5
  Kwa郾ik Micha Sokó Gniewkowo 2003 5   5
65-72 Wo幡ica Bartosz Tytan 65 Bydgoszcz 2002   4 4
  Kwiatkowski Marcel Tytan 65 Bydgoszcz 2000   4 4
  Go鎍zewski Maciej Olimpia Grudzi康z 2001   4 4
  Zaborowski Konrad LUKS Che軛no 2004   4 4
  Cichoracki Mi這sz Elektryk Maximus Broker Toru 2001   4 4
  Go鎍zewski Kacper Olimpia Grudzi康z 2001   4 4
  Jarocki Bartosz Tytan 65 Bydgoszcz 2000   4 4
  Koniarski Kacper Kusy Laskowice 2001   4 4
73-77 Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001   3 3
  S瘯 Artur Piast Kruszwica 1999   3 3
  Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002   3 3
  Szyma雟ki Jan Start Lubraniec 2002   3 3
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2004   3 3
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA