Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień52
miesiąc422
wszystkie327166

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Seniorzy po II WTK 11-12
L.p Nazwisko Imię Klub ur. III MW+MP I II Razem
1. Such Bartosz Olimpia Grudziądz 83 247 400 275 220 1142
2. Gołębiowski Mateusz Olimpia Grudziądz 90 300 160 220 205

885

3. Kulpa Konrad Elektryk Maximus Broker Toruń 94 90 120 190 170 570
4. Dyjas Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 95 100 83 145 205 533
5. Kaczmarek Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 71   160 85 90 335
6. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 60 110 70 70 310
7. Adamiak Grzegorz Elektryk Maximus Broker Toruń 71 25 120 74 81 300
8. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 77 83 53 74 287
9. Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 40 105 62 40 247
10. Lach Marcin Krajna Sępólno 77   163 40 40 243
11. Piotrowski Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 69 81 92 25 40 238
12. Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 60 63 40 72 235
13. Piotrowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 96 40 63 62 68 233
14. Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 40 98 53 40 231
15. Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 25 83 62 60 230
16. Rybak Tomasz Kusy Laskowice 81 70 63 40 53 226
17. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 68 63 53 40 224
18. Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 74 46 40 53 213
19. Maruszak Piotr Elektryk Maximus Broker Toruń 95 40 46 72 53 211
20. Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 40 83 25 60 208
21. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 53   77 77 207
22. Piński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 69   143 62   205
23. Bajer Kazimierz LUKS Chełmno 82 90 115     205
24. Paga Paweł  Piast Łasin 68 63 83 53   199
25. Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 53 63 40 40 196
26. Wojewódka Michał Piast Kruszwica 74 65 63   65 193
27. Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 94 53 63 68   184
28. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 95 53 83 17   153
29. Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 17 46 25 53 141
30. Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83 40   25 63 128
31. Kurtyka Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 95 40 46 17 25 128
32. Wasilewski Adam Emdek Bydgoszcz 87 40 83     123
33. Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 25 46 25 25 121
34. Łukaszewski Krystian Piast Kruszwica 87 25 63 25   113
35. Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 95 25 46 40   111
36. Polaszek Szymon Elektryk Maximus Broker Toruń 88   98     98
37. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 17   40 25 82
38. Szmańda Marcin Krajna Sępólno 92 17 46 17   80
39. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 98 25   17 25 67
40. Celmer Tomasz Unia Choceń 72   46 17   63
41. Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94     17 40 57
42. Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 17   17 18 52
43. Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75     25 18 43
44. Wiśniewski Rafał Elektryk Maximus Broker Toruń 93     17 25 42
45. Sobociński Ryszard GOK Rogóźno 89 17     25 42
46. Flisiak Hubert Elektryk Maximus Broker Toruń 96       40 40
47. Murawski Daniel Gwiazda Bydgoszcz 83     40   40
48-49 Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 98     17 18 35
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95     17 18 35
50. Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97 17     18 35
51. Desselberger Andrzej Unia Choceń 69     25   25
52-54 Gawłowski Maciej UKS 22 Włocławek 93 25       25
  Słaby Paweł Kusy Laskowice 95 25       25
  Lica Marcin Krajna Sępólno 79 25       25
55-56 Rogowski Piotr Krajna Sępólno 73       25 25
  Lipowski Daniel Kusy Laskowice 70       25 25
57-59 Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 96       18 18
  Kaliszewski Jacek GOK Rogóźno         18 18
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 97       18 18
60-62 Khun Tomasz Tytan Bydgoszcz       17   17
  Pakulski Mateusz Unia Choceń 93     17   17
  Bilski Damian Tytan Bydgoszcz 92     17   17
63-75 Maciaszek Piotr Krajna Sępólno 93     17   17
  Buczkowski Tomasz ULKS Kamień Kraj. 93     17   17
  Skorupski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 78     17   17
  Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 95     17   17
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 94     17   17
  Makowski Kacper Piast Łasin 98     17   17
  Wesołowski Filip Piast Łasin 98     17   17
  Golimowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 92     17   17
  Derengowski Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 90     17   17
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95     17   17
  Warda Krzysztof Tytan 65 Bydgoszcz 93     17   17
  Samul Ktystian Krajna Sępólno 93     17   17
  Chabowski Tomasz KWTS Gwiazda Bukowiec 76     17   17
76-80 Pakulski Artur UKS 22 Włocławek 86 17       17
  Otto Jakub Kusy Laskowice 95 17       17
  Zdziebłowski Łukasz UKS 22 Włocławek 89 17       17
  Rybka Eligiusz Krajna Sępólno 89 17       17
  Prochorowicz Paweł Olimpia Grudziądz 86 17       17
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA