Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień39
miesiąc290
wszystkie328445

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Seniorki po II WTK
Seniorki po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Seniorki po II WTK 2011-12
L.p Nazwisko Imię Klub ur. III MW+MP I II Razem
1. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 170 115 85 81 451
2. Kowal Anna UZTS Barcin 1987 100 107 81 72 360
3. Kaszuba Agata IKTS Noteć 1992 85 110 74 90 359
4. Szulc Adrianna IKTS Noteć 1990 81 120 72 85 358
5. Olendzka Aneta IKTS Noteć 1988   160 100 70 330
6. Kocoń Anika LUKS Chełmno 1992 77 105 70 77 329
7. Derkowska Monika AZS UMK Toruń 1991 70 98 77 63 308
8. Palacz Katarzyna IKTS Noteć 1994 72 83 53 74 282
9. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 53 98 63 60 274
10. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 59 83 60 65 267
11. Łuszczek Iwona IKTS Noteć 1995 68 83 40 68 259
12. Ciemna Natalia IKTS Noteć 1997 53 83 60 60 256
13. Moskal Agnieszka LUKS Chełmno 1987 74 83 65   222
14. Bobrowska Irena AZS UMK Toruń 1982 65 98 53   216
15. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 63 83 68   214
16. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 40 63 53 49 205
17. Duda Joanna IKTS Noteć 1997 40 83 25 52 200
18. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 53 63 25 49 190
19-20 Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 40 63 40 47 190
  Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 40 63 40 47 190
21. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 40 63 25 52 180
22. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 40 63 25 42 170
23. Bukolt Beata Krajna Sępólno 1989 61 83 25   169
24. Jędrzejewska Anna IKTS Noteć 1996   63 40 47 150
25. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 40 63 40   143
26. Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996   52   47 99
27. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996   98     98
28. Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997     25 52 77
29. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001     25 47 72
30. Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995     53   53
31. Woźnicka Magdalena Start Lubraniec 1994 53       53
32. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000       52 52
33. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999     40 10 50
34-36 Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć 1999       47 47
  Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć 1999       47 47
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000       47 47
37-38 Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995     40   40
  Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996     40   40
39. Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 40       40
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA