Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień45
miesiąc408
wszystkie329253

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po  II WTK Juniorów
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II Razem
1. Kulpa Konrad Elektryk 1994 238 238 476
2. Dyjas Jakub Elektryk 1995 198 198 396
3. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 1994 144 194 338
4. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 1994 178 158 336
5. Piotrowski Paweł Elektryk 1996 73 133 206
6. Lisowski Daniel Emdek 1994 70 66 136
7. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 73 62 135
8. Adamczyk Paweł Olimpia 1995 66 59 125
9. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 73 47 120
10. Maruszak Piotr Elektryk 1995 54 57 111
11. Mojka Piotr ULKS Kamień 1994 52 55 107
12. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 47 52 99
13. Otto Jakub Kusy 1995 39 52 91
14. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 52 39 91
15. Kurtyka Tomasz Elektryk 1995 47 39 86
16. Muzal Piotr Olimpia 1994 47 39 86
17. Michalczewski Marcin Krajna 1995 47 39 86
18. Sieracki Damian Gwiazda 1995 39 47 86
19. Słaby Paweł Kusy 1995 28 47 75
20. Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 1994 28 47 75
21. Szempliński Kamil Olimpia 1994 39 28 67
22. Flisiak Hubert Elektryk 1996 39 28 67
23. Przybyłka Wiktor Krajna 1995 28 28 56
24. Węderlich Damian Elektryk 1998 28 28 56
25. Strychalski Filip Tytan 1998 28 28 56
26. Sadowski Jacek Kusy 1994 16 28 44
27. Kawalerski Dawid Sokół 1995 28 16 44
28. Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 10 28 38
29-30 Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 28 10 38
  Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 28 10 38
31. Chojecki Jakub Elektryk 1998 16 16 32
32. Kapuściński Fabian Kusy 1997 16 16 32
33. Nowak Patryk Sokół 1997 16 16 32
34. Byczkowski Michał Emdek 1998 16 16 32
35. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998   28 28
36. Rajca Rafał Sokół 1995 10 16 26
37. Czysz Łukasz Emdek 1996 10 16 26
38. Żak Łukasz Emdek 1996 16 10 26
39. Kawczyński Radosław Sokół 1994 16 10 26
40. Piórkowski Krystian MLKS Solec Kuj. 1995 16 10 26
41. Paliwoda Szymon MLKS Solec Kuj. 1995 9 16 25
42. Wiśniewski Łukasz Kusy 1997 10 10 20
43. Kawczyński Kacper Sokół 1997 10 10 20
44. Gotowalski Szymon Sokół 1999 10 10 20
45. Stypka Błażej Gwiazda 1996 10 10 20
46. Jędrzejczak Dawid Sokół 1995 10 10 20
47. Kalaczyński Szymon Emdek 1999 10 10 20
48. Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 9 10 19
49-52 Borlik Borys ULKS Kamień Kr. 1996 10 8 18
  Konieczka Jonatan Kusy 1998 10 8 18
  Słaby Mateusz Kusy 1998 10 8 18
  Cholewczyński Mateusz Gwiazda 1996 10 8 18
53. Jankowiak Damian Gwiazda 1994 9 8 17
54-57 Kuls Sebastian Piast Kruszwica 1994   10 10
  Papis Patryk LZS Jastrzębie 1996   10 10
  Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997   10 10
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997   10 10
58-60 Modliborski Tomasz Olimpia 1997 10   10
  Środoń Tyberiusz Sokół 1994 10   10
  Thomas Jacek Krajna 2000 10   10
61-62 Rutkowski Marek Kusy 1997 9   9
  Zawadziński Paweł Emdek 1998 9   9
63-69 Kruczek Damian Olimpia Grudziądz 1996   8 8
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001   8 8
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999   8 8
  Rybka Mateusz ULKS Kamień Kr. 1996   8 8
  Rydzyński Dawid LZS Jastrzębie 1996   8 8
  Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999   8 8
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000   8 8
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA