Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Juniorki po II WTK
Juniorki po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po II WTK Juniorek
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I II Razem
1. Dziadkowiec Martyna LUKS Chełmno 1995 174 142 316
2. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław 1994 75 153 228
3. Nawrocka Klaudia UZTS Barcin 1997 94 62 156
4. Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław 1995 66 66 132
5. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec 1994 70 57 127
6. Olszanowska Joanna UZTS Barcin 1996 59 59 118
7. Suchomska Barbara Kusy Laskowice 1995 55 55 110
8. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław 1997 57 47 104
9. Rogińska Paulina Start Lubraniec 1996 47 53 100
10. Fiedurek Agata Kusy Laskowice 1996 47 47 94
11. Jędrzejewska Anna IKTS Noteć Inowrocław 1996 53 39 92
12. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 39 51 90
13. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 39 47 86
14. Janeczek Katarzyna LUKS Chełmno 1995 51 28 79
15. Śliwa Martyna Kusy Laskowice 1996 28 39 67
16. Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 28 39 67
17. Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 28 28 56
18. Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 28 28 56
19. Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 28 28 56
20. Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 28 28 56
21. Ciesielska Sylwia Start Lubraniec 1995 20 28 48
22. Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000   47 47
23. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 47   47
24. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 47   47
25. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 28 16 44
26. Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997   39 39
27. Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec 1998 39   39
28. Jarzębińska Magdalena Krajna Sępólno 1994 39   39
29. Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 20 16 36
30. Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000   28 28
31. Pietrzak Kinga Sokół Gniewkowo 1995   28 28
32. Świerczyńska Aneta Kusy Laskowice 1996 28   28
33. Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć Inowrocław 1999   16 16
34. Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999   16 16
35. Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999   16 16
36. Jędrzejewska Kinga Pogoń Mogilno 1996   16 16
37-38 Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001   16 16
  Dąbrowska Lucyna Piast Kruszwica 1999   16 16
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA