Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień52
miesiąc422
wszystkie327166

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 11/12 Drukuj

 

     
Po II WTK Żaków
Lp. Nazwisko Imię Klub ur. I II Razem
1. Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 50 50 100
2. Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 44 47 91
3. Jarząbkowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 47 42 89
4. Matuszkiewicz Mateusz UKS 22 Włocławek 2001 40 44 84
5. Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 42 38 80
6. Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 38 40 78
7. Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 39 35 74
8. Ciołkowski Paweł Olimpia Grudziądz 2002 33 39 72
9. Czapiewski Iwo Tytan 65 Bydgoszcz 2001 36 36 72
10. Deja Dominik Olimpia Grudziądz 2001 33 34 67
11. Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 33 32 65
12. Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 28 31 59
13. Szczepaniak Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28 28 56
14. Gończewski Kacper Olimpia Grudziądz 2002 20 28 48
15-18 Szczepaniak Mikołaj Tytan 65 Bydgoszcz 2001 20 20 40
  Nowarkiewicz Jakub Krajna Sępólno 2001 20 20 40
  Gończewski Maciej Olimpia Grudziądz 2001 20 20 40
  Frąckiewicz Adam Tytan 65 Bydgoszcz 2002 20 20 40
19. Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 11 28 39
20. Słoma Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 33   33
21. Lutowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 20 11 31
22. Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001   28 28
23-24 Palmowski Dominik LUKS Chełmno 2002 28   28
  Kwiatkowski Marcel Tytan 65 Bydgoszcz 2001 28   28
25. Skotarczak Mikołaj Elektryk Maximus Broker Toruń 2004 6 20 26
26. Rumiński Hubert Piast Łasin 2001 20 6 26
27. Woźnica Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 2002 11 11 22
28-30 Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001   20 20
  Dąbrowski Szymon Piast Kruszwica 2001   20 20
  Adamczyk Krystian Olimpia Grudziądz 2003   20 20
31. Steczeń Mikołaj LUKS Chełmno 2003 20   20
32-36 Ziółkowski Radosław UKS Kusy Laskowice 2001 6 11 17
  Dorsch Paweł UKS Kusy Laskowice 2001 6 11 17
  Drężek Błażej UKS Kusy Laskowice 2001 6 11 17
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 6 11 17
  Pawlikowski Paweł UKS Kusy Laskowice 2001 6 11 17
37-38 Szynka Bartosz Gwiazda Bydgoszcz 2001 11 6 17
  Najdowski Jakub UKS Kusy Laskowice 2001 11 6 17
39-41 Nikolaus Miłosz UKS Kusy Laskowice 2001 6 6 12
  Koniarski Kacper UKS Kusy Laskowice 2001 6 6 12
  Makarewicz Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 6 6 12
42. Sokalski Bartosz Emdek Bydgoszcz 2001   11 11
43-46 Błachnio Piotr Piast Łasin 2004 11   11
  Majchrzak Aleksander Tytan 65 Bydgoszcz 2003 11   11
  Borlik Tymoteusz ULKS Kamień Kr. 2002 11   11
  Cichoracki Miłosz Elektryk Maximus Broker Toruń 2001 11   11
47-56 Pilarski Miłosz Tytan 65 Bydgoszcz 2002   6 6
  Chojnacki Piotr Start Lubraniec 2002   6 6
  Dończyk Dawid Tytan 65 Bydgoszcz 2002   6 6
  Kokoszko Piotr Krajna Sępólno 2001   6 6
  Jandernal Nikodem Olimpia Grudziądz 2003   6 6
  Michalczyk Hubert Piast Łasin 2002   6 6
  Majewski Bartosz Tytan 65 Bydgoszcz 2002   6 6
  Rutkowski Kacper Piast Łasin 2001   6 6
  Włodarczyk Kacper Sokół Gniewkowo 2003   6 6
  Walter Kacper Olimpia Grudziądz 2003   6 6
57. Polak Wojciech Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 6   6
58-61 Żmudziński Bartosz Sokół Gniewkowo 2004   5 5
  Marnocha Patryk Sokół Gniewkowo 2003   5 5
  Forgiel Karol UZTS Barcin 2004   5 5
  Szymański Jan Start Lubraniec 2002   5 5
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA