Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzień100
miesiąc434
wszystkie325776

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 11/12 Drukuj

 

     
III WTK Kadetów          
  05.02.2012 Gniewkowo      
             
L.p Nazwisko Imię Klub  ur. Pkt  
1. Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 1998 60 awans do III OTK
2. Makowski Kacper Piast Łasin 1998 57  
3. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998 54  
4. Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 52  
5. Strychalski Filip Tytan 65 Bydgoszcz 1998 50  
6. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 48  
7-8 Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 45  
  Zawadziński Paweł Emdek Bydgoszcz 1998 45  
9-12 Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 40  
  Chojecki Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 1998 40  
  Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 1997 40  
  Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 40  
13-16 Dankowski Rafał Start Lubraniec 1997 33  
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997 33  
  Jackowiak Karol Emdek Bydgoszcz 2000 33  
  Malicki Tomasz Olimpia Grudziądz 2000 33  
17-24 Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 24  
  Kała Artur Krajna Sępólno 1999 24  
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 24  
  Jaszewski Paweł Piast Łasin 1999 24  
  Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 24  
  Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 24  
  Thomas Jacek Krajna Sępólno 2000 24  
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 24  
25-32 Tobolski Krzysztof Olimpia Grudziądz 2000 13  
  Ślusarek Jakub Piast Kruszwica 1999 13  
  Młodzik Szymon Krajna Sępólno 1998 13  
  Suchocki Sebastian Sokół Gniewkowo 2000 13  
  Wieczyński Łukasz Opatrunki Toruń 1999 13  
  Repke Mateusz Emdek Bydgoszcz 2001 13  
  Mikulski Radosław Emdek Bydgoszcz 2001 13  
  Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997 13  
33-47 Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 9  
  Świtek Szymon Piast Kruszwica 2000 9  
  Smoliński Krzysztof Opatrunki Toruń 1998 9  
  Winowiecki Przemysław Krajna Sępólno 2000 9  
  Adamczyk Daniel Olimpia Grudziądz 2000 9  
  Maruszak Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 2002 9  
  Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec 2001 9  
  Górka Filip Emdek Bydgoszcz 2000 9  
  Berendt Karol Olimpia Grudziądz 2000 9  
  Miklaszewski Michał Piast Kruszwica 2000 9  
  Deja Domunik Olimpia Grudziądz 2001 9  
  Wieczyński Jan Opatrunki Toruń 2001 9  
  Marchlewski Kacper Elektryk Maximus Broker Toruń 2003 9  
  Lewandowski Kacper Tytan 65 Bydgoszcz 1998 9  
  Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 9  
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA