Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzień52
miesiąc422
wszystkie327166

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow III WTK Kadetek
III WTK Kadetek 11/12 Drukuj

 

     
III WTK Kadetek
05.02.2012 Gniewkowo
L.p Nazwisko Imię Klub ur. PKT
1. Szczuka Agata LUKS Chełmno 2000 60 awans do III OTK
2. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 57
3. Hennig Katarzyna LUKS Chełmno 1999 54
4. Szatkowska Natalia LUKS Chełmno 1998 52
5. Duda Joanna IKTS Noteć Inowrocław 1997 50
6. Szymczak Julia IKTS Noteć Inowrocław 2000 47
7-8 Błazejewicz Zuzanna LUKS Chełmno 2001 45
  Płachta Kinga LUKS Chełmno 1998 45
9-12 Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno 2000 40
  Kocoń Sandra LUKS Chełmno 2000 40
  Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno 1999 40
  Rink Oliwia Krajna Sępólno 1999 40
13-16 Siwiec Daria IKTS Noteć Inowrocław 1999 33
  Kwiatkowska Weronika IKTS Noteć Inowrocław 1999 33
  Bejenka Karolina UZTS Barcin 1997 33
  Mizera Justyna Piast Kruszwica 1997 33
17-24 Dąbrowska Lucyna Piast Kruszwica 1999 24
  Łożyńska Agata UZTS Barcin 2000 24
  Sikorska Zuzanna Tytan 65 Bydgoszcz 2002 24
  Pawlak Paulina IKTS Noteć Inowrocław 2000 24
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 24
  Pułaczewska Aleksandra Sokół Gniewkowo 1999 24
  Rybacka Patrycja Krajna Sępólno 2001 24
  Kwiatkowska Marita IKTS Noteć Inowrocław 2003 24
25-29 Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 13
  Suchocka Oliwia Sokół Gniewkowo 1999 13
  Urbańska Martyna Sokół Gniewkowo 1999 13
  Sikorska Julia Tytan 65 Bydgoszcz 2004 13
  Bargiel Alicja Sokół Gniewkowo 1997 13
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA