Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzie44
miesi帷407
wszystkie329252

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow III WTK M這dziczek
III WTK M這dziczek 11/12 Drukuj

 

     
III WTK  M這dziczek
26.02.2012 Grudzi康z
L.p Nazwisko Imi Klub ur. I
1. Szymczak Julia IKTS Note Inowroc豉w 2000 50
2. B豉瞠jewicz Zuzanna LUKS Che軛no 2001 47
3. Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 44
4. Kwiatkowska Weronika IKTS Note Inowroc豉w 1999 42
5. Rink Oliwia Krajna S瘼ólno 1999 40
6. Kwiatkowska Alicja LUKS Che軛no 2000 39
7-8 Ka豉 Julia Krajna S瘼ólno 2001 37
  Jeziorowska Oliwia IKTS Note Inowroc豉w 1999 37
9-12 Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 33
  Wojciechowska Martyna Elektryk Maximus Broker Toru 2001 33
  Pawlak Paulina IKTS Note Inowroc豉w 2000 33
  Partyka Weronika Kusy Lasowice 2000 33
13-16 Rybacka Patrycja Krajna S瘼ólno 2001 28
  Wollermann Patrycja ULKS Kamie Kr. 2000 28
  Siwiec Daria IKTS Note Inowroc豉w 2000 28
  Urba雟ka Martyna Sokó Gniewkowo 1999 28
17-24 Piór Patrycja Kusy Lasowice 1999 20
  Kwiatkowska Marita IKTS Note Inowroc豉w 2003 20
  Mitana Aleksandra Kusy Lasowice 2000 20
  P豉chta Weronika LUKS Che軛no 2002 20
  Rumi雟ka Izabela Kusy Lasowice 1999 20
  Weso這wska Julia Kusy Lasowice 2000 20
  Panek Daria LUKS Che軛no 2002 20
  Sikorska Zuzanna Tytan 65 Bydgoszcz 2002 20
25-32 Szymanowicz Monika ULKS Kamie Kr. 2000 11
  Suchocka Oliwia Sokó Gniewkowo 1999 11
  Zara Wioletta Kusy Lasowice 1999 11
  Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 11
  Bujak Oliwia IKTS Note Inowroc豉w 2003 11
  Czapiewska Weronika ULKS Kamie Kr. 2000 11
  Suchocka Alicja Kusy Lasowice 2000 11
  Delekta Wiktoria ULKS Kamie Kr. 2000 11
33 Zakrzewska Julia Sokó Gniewkowo 2001 7
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA