Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień0
miesiąc501
wszystkie323803

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 11/12 Drukuj

 

     
III WTK Seniorów
15.01.2012 Grudziądz
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Adamiak Grzegorz Elektryk Maximus Broker Toruń 71 90 awans do III OTK
2. Maćkowiak Wojciech Olimpia Grudziądz 82 85  
3. Woskowicz Marcin LUKS Chełmno 94 81
4. Dzikowski Mateusz LUKS Chełmno 94 77
5. Szafranek Piotr Olimpia Grudziądz 73 74
6. Lach Marcin Krajna Sępólno 77 72
7. Piotrowski Paweł Elektryk Maximus Broker Toruń 96 70
8. Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 94 68
9. Urbański Mateusz LUKS Chełmno 93 65
10. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz 77 63
11. Bończak Grzegorz Piast Kruszwica 76 61
12. Wiśniewski Rafał Elektryk Maximus Broker Toruń 93 59
13-16 Rakowicz Maciej Kusy Laskowice 78 53
  Kurtyka Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 95 53
  Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 94 53
  Masiak Tomasz Krajna Sępólno 88 53
17-24 Lica Marcin Krajna Sępólno 79 40
  Łukaszewski Krystian Piast Kruszwica 87 40
  Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz 83 40
  Woskowicz Mateusz Emdek Bydgoszcz 92 40
  Dziamba Robert LUKS Chełmno 94 40
  Forjas Damian Gwiazda Bydgoszcz 85 40
  Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 94 40
  Piotrowski Krzysztof Elektryk Maximus Broker Toruń 69 40
25-32 Wojewódka Michał Piast Kruszwica 74 25
  Prochorowicz Paweł Olimpia Grudziądz 86 25
  Lipowski Daniel Kusy Laskowice 70 25
  Maruszak Piotr Elektryk Maximus Broker Toruń 95 25
  Rogowski Piotr Krajna Sępólno 73 25
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 95 25
  Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 98 25
  Flisiak Hubert Elektryk Maximus Broker Toruń 96 25
33-43 Modliborski Tomasz Olimpia Grudziądz 97 17
  Szczuka Kamil LUKS Chełmno 96 17
  Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 98 17
  Khun Tomasz Tytan Bydgoszcz 85 17
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 95 17
  Sobociński Ryszard GOK Rogóźno 89 17
  Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 98 17
  Kłos Przemysław Sokół Gniewkowo 75 17
  Kaliszewski Jacek Rogóźno 65 17
  Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 94 17
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 95 17
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA