Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj22
tydzień20
miesiąc434
wszystkie322371

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2011/2012 arrow III WTK Juniorów
III WTK Juniorów 11/12 Drukuj

 

     
III WTK Juniorów
29.01.2012 Chełmno
L.p Nazwisko Imię Klub ur. Pkt.
1. Adamczyk Paweł Olimpia Grudziądz 1995 70
2. Muzal Piotr Olimpia Grudziądz 1994 66
3. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 62
4. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 59
5. Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 57
6. Mojka Piotr ULKS Kamień Kr. 1994 55
7-8 Maruszak Piotr Elektryk Maximus Broker Toruń 1995 52
  Węderlich Damian Elektryk Maximus Broker Toruń 1998 52
9-12 Przybyłka Wiktor Krajna Sępólno 1995 47
  Makowski Kacper Piast Łasin 1998 47
  Michalczewski Marcin Krajna Sępólno 1995 47
  Kurtyka Tomasz Elektryk Maximus Broker Toruń 1995 47
13-16 Borlik Borys ULKS Kamień Kr. 1996 39
  Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 1994 39
  Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz 1998 39
  Szempliński Kamil Olimpia Grudziądz 1994 39
17-24 Otto Jakub Kusy Laskowice 1995 28
  Lisowski Daniel Emdek Bydgoszcz 1994 28
  Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 28
  Kawalerski Dawid Sokół Gniewkowo 1995 28
  Flisiak Hubert Elektryk Maximus Broker Toruń 1996 28
  Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz 1998 28
  Kapuściński Fabian Kusy Laskowice 1997 28
  Strychalski Filip Tytan 65 Bydgoszcz 1998 28
25-32 Czysz Łukasz Emdek Bydgoszcz 1996 16
  Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 16
  Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz 1998 16
  Gotowalski Szymon Sokół Gniewkowo 1999 16
  Kawczyński Kacper Sokół Gniewkowo 1997 16
  Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 16
  Nowak Patryk Sokół Gniewkowo 1997 16
  Rajca Rafał Sokół Gniewkowo 1995 16
33-48 Kawczyński Radosław Sokół Gniewkowo 1994 10
  Kopczyk Dawid LUKS Chełmno 2002 10
  Jankowiak Damian Gwiazda Bydgoszcz 1994 10
  Chojecki Jakub Elektryk Maximus Broker Toruń 1998 10
  Cholewczyński Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 1996 10
  Śnieżek Patryk Piast Łasin 1997 10
  Sadowski Jacek Kusy Laskowice 1994 10
  Kalaczyński Szymon Emdek Bydgoszcz 1999 10
  Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 10
  Olszewski Marcin Emdek Bydgoszcz 2001 10
  Zawadziński Paweł Emdek 1998 10
  Konieczka Jonatan Kusy Laskowice 1998 10
  Modliborski Tomasz Olimpia 1997 10
  Miloch Wojciech Kusy Laskowice 1997 10
  Frączak Bartłomiej Tytan 65 Bydgoszcz 1997 10
  Stypka Błażej Gwiazda Bydgoszcz 1996 10
49-52 Langner Robert Tytan 65 Bydgoszcz 1997 9
  Stypka Filip Gwiazda Bydgoszcz 2001 9
  Woźniak Bartosz LUKS Chełmno 2002 9
  Rybka Mateusz ULKS Kamień Kr. 1996 9
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA